Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tetszik nektek a legjobban...

Ki tetszik nektek a legjobban a Star Warsból?

Figyelt kérdés

Fiúknak: Padme vagy Leia vagy Rey?


Lányoknak: Anakin vagy Luke vagy Kylo?



2018. jan. 9. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahsoka Tano :)
2018. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Nekem is ő, de mivel filmekben nem szerepel így nem akartam betenni ebbe a kérdésbe.:D

2018. jan. 9. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Rey: kicsit az a szomszedlany tipus aki kozben qrva jol nez ki, olyasmi akit el akarnek hivni egy randira, ha latnam valahol.


Leia: hatarozottabb, celtudatosabb, kifinomultabb fiatal no, hasonloan tetszik kulsore, es a kisugarzasaban is van valami plusz (nekem).



Padme: jo csaj, semmi kulonos, bejon, de egyebet nem tudnek hozzafuzni.


Szoval nalam Leia, Rey, Padme.

2018. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahsoka, Jyn Erso, Rey ebben a sorrendben. :) 21F
2018. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A lányoknak muszáj a Skywakerek közül választani? :(

Leginkább egyik sem...


Hát, akkor talán Luke, ő ennek a terhelt vérvonalnak az eddigi legnormálisabbja...bár, így a 8. rész alapján, őt is elérte a családi hülyeség, de ő azért küzd ellene...

Akkor 2. helyen áll Kylo...ő csak 5 éve zápult meg és talán még van remény rá, hogy egyszer levetkőzi magáról a családban öröklődő hajlamokat és kezd magával valami értelmeset...Ráadásul vele még mindig jobban együtt tudok érezni, mint a harmadik helyezettel.

Így nálam utolsó helyen végzett Anakin, akitől már tinédzser kora óta kiver a víz, a Vader-es időkről nem is beszélve...utoljára a Baljós Árnyakban találtam aranyosnak.


Ha azt nézem, hogy melyik a legérdekesebb karakter? Akkor viszont, 1. Kylo, 2. Anakin, 3. Luke lesz a sorrend.

2018. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Yoda
2018. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

eleena daru

[link]

2018. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ayla Secura


[link]

2018. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-ös! Like! :D Abszolút én is így gondolom.


Bár egyébként Kylo szerintem pontosan tudja, mitől lenne normális egy család, csak hát a szülei csesztek rá magasról (legalábbis ez van a hivatalos star wars honlapon), odaadták a nagybácsihoz, aki meg akarta ölni... Én nem csodálom, h megzápult és a töke kivan a családjával. A 9. résztől függően Luke és Kylo versenyez nálam. Kylo messze a legösszetettebb figura szerintem. Már ha egyébként ezekből az általad felsoroltak közül kell választani.

2018. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!