Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti miért szeretitek Draco...

Ti miért szeretitek Draco Malfoyt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes karakter, nekem főleg azért a kedvencem mert sok rétege van. Tehát tudod hogy több dolog is áll a háttérben amitől úgy viselkedik ahogy. Pl ahogy nevelték. Meg van benne sok jó is csak fél megmutatni mert annyira belenevelték a szülei az ő nézeteiket. Szerintem teljesen realisztikus az hogy ilyen hisz ha a szüleid beléd tömik a begyepesedett nézeteiket akkor bárki lehet ilyen. Én örültem volna hogy ha ebbe egy kicsit jobban bele mennek.
2018. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem. Kellett az ő karaktere a filmbe, volt persze amikor megsajnáltam őt is, de én nem kedveltem. Viszont szerintem pont ezt kellett hogy elérje a színész, hogy ne igazán kedveljék. Tom Felton maga viszont szimpatikus :)
2018. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a karakterét, de kellemesen el lehet töprengeni a jellemrajzán. Nem kellett volna feltétlen olyan bunkónak lennie a neveltetése miatt... Egy bizonyos kor után az ember gondolkodik. Gyerekként is. Szerintem totálisan negatív szereplője a történetnek, és kb. meghökkentő, hogy mennyire odáig van érte sok rajongó. Nem most olvastam a könyveket, de ha jól emlékszem, brutálisan rosszindulatú gyerek... és a külsőségeken kívül semmire sem lehet büszke. Nem túl okos, sem szeretetre méltó. Az undokságán kívül nem nagyon képviselt más dolgokat. Egyszer azt kívánta, haljon meg Hermione (titkok kamrája). Tehát kissé beteg. Harryt borzasztóan utálta, nem tudott vele első évben összebratyizni, és szerintem sanszos, hogy ezen besértődött, ráadásul féltékeny volt a hírnevére. Mindig a sebhelyét emlegette, többször úgy, hogy nem nagy szám. Szóval szerintem neki igenis nagy szám volt, hogy többé nem körülötte forog a világ, nem basáskodhat mindenhol úgy, mint felteszem a családja körében, ahol marhára elkényeztethették, és alaposan félrenevelték.

És akkor ehhez a témához csőstül jön a mardekár ház dolga. Hogy szintén nem tudok rajongani ezért sem. Mostanság nagyon felkapott lett hirdetni, hogy mind a négy ház ugyanolyan jó, csak más-más értékek tükrében. Ezzel még egyet is értek, viszont a könyvek folyamán (általában) a kígyós házzal nem stimmelt valami. Onnan jöttek a halálfalók,Voldemort, Harryék iskolai évei alatt a mardekárosok voltak azok, akik be-bekavartak, gonoszkodtak. És ez nem jelenti azt, hogy az összes mardekáros rossz (Piton Lily miatti pálfordulása eléggé megható szerintem), mert persze az összes griffendéles sem bátor (Féregfark)... de a mardekárosok többsége alamuszi és számító marad, a griffendélesek meg többnyire bátrak. Egyenesebbek. Ez van. Akármi is a divat jelenleg, attól még így volt :D

És totálisan megdöbbentett, amikor olvastam egy HP-s csoportban fbon, hogy vannak rajongók, akik hibáztatják Rowlingot, amiért negatívan ábrázolta a mardekárt. Igen, úgy ábrázolta, mivel az volt.

*fanatikus kirohanás vége*

2018. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!