Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki mit szeret a Star Warsban?...

Ki mit szeret a Star Warsban? Miért vagytok ennyire oda érte?

Figyelt kérdés

Én még soha 1 percet sem láttam egyetlen filmből sem, de már akkor is nagy szám volt, mikor kicsi voltam (97es vagyok) és még most is megy a hype. A Marvel filmeket én is rajongásig szeretem, tehát nem állnak tőlem távol a kitalált dolgok, de valamiért a Star Wars filmek nem voltak szimpik. Ti miért szeretitek? :) Lehet, hogy egyszer mégis elkezdem nézni.

20/L



2018. jan. 12. 23:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Kislány, te magad írtad le hogy soha egyetlen percet nem láttál belőlük, akkor mégis hogyan érthetnéd meg hogy a többi ember miért szereti? Vagy máshonnan nézve: honnan tudod hogy neked nem tetszene? Maradjunk annyiban, hogy számomra A nagy betűs képzeletbeli univerzum, egész egyszerűen mert végtelenül izgalmas, szerteágazó, összetett, részletes, és annyi minden van benne, hogy soha nem lehet megunni. Sehol sincsenek hozzá képest az agyonhájpolt Trónok harca meg hasonló marhaságok. Egyébként meg mindenki azért szereti, amiért, ezt mindenki maga dönti el.


Ui: Szerintem nézz bele, nem fogod megbánni. :D

2018. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Lehet hogy rosszul fejeztem ki magam, de én ezt nem egy leszóló kérdésnek szántam. Mivel még nem is láttam nem tudhatom hogy milyen. Nem azt mondtam hogy nem tetszene, csak hogy valamiért nem fogtak meg annyira eddig hogy belenézzek. Ezért gondoltam hogy megkérdezem a rajongókat, hogy miért vannak oda érte.

Nyilván teljesen részletekbe menően nem lehet megmondani, hogy mit szeretsz egy filmben, de ilyen nagy vonalakra gondoltam, amit te is írtál. Köszi a válaszod :)

2018. jan. 13. 00:03
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
42 éves férfi vagyok, és nem egy nagy SW fan, de én az űrhajók, meg a robotok miatt nézem, illetve a látványos képi világ miatt. A lelkizős részek nem érdekelnek, inkább a technika, sci-fi, és a látvány.
2018. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Fénykard. ennyi
2018. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. jan. 13. 14:30
 6/20 Captain Logic ***** válasza:
100%

A rengeteg történet miatt, amit fel lehet vonultatni a Star Wars univerzumán belül. Ezen kívül a látványvilág, a rengeteg sok élőlény, bolygó, a fegyverek, technológiák...


Ha ezt a videót megnézed, szerintem nagyjából megértheted, hogy pontosan mit is lehet szeretni a Star Warsban:


https://www.youtube.com/watch?v=YdgmH9Vv2-I


Sokak a Régi Köztársaságot nem fogadják el, mint Star Wars, sokak szerint viszont ez az igazán érdekes része az univerzumnak.. Ajánlom, nézd meg mindet ;)

2018. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. jan. 13. 17:25
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Old Republic miatt legfőképp, ott vannak a legjobb SW történetek, a legerősebb/legabadassabb sithek és jedik


Amúgy engem a politikai része is érdekel

2018. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A szerelmi szálak miatt szeretem :P


Anakin Skywalker és Padmé Amidala

Leia Organa és Han Solo

Rey és Kylo Ren :P

2018. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
Első lépés. A star warsnak 6 része van, a disney idiótizmus nem star wars. Második lépés: a fénykard :D
2018. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!