Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Újabb animék? (többi lent)

Újabb animék? (többi lent)

Figyelt kérdés

-Valami újabb animéket keresek főképp romantikusakat,de nem zavar ha van mellette más is pl:vígjáték,fantasy stb

-Fontos hogy olyat ami már magyar felirattal is elérhető vagy a közeljövőben az lessz(tudok angolul de mégis már hogyha az anyanyelveden olvasod :) )

-Jó lenne minél hosszabbat,de a 12-24 részesek os megfelelnek

-Előnyben azok ahol a lány a "rámenősebb" és kimondják az érzelmeiket,nem kell az anime végéig várni arra az 1 csókra ami elcsattan az anime során

1-2 amiket láttam:Golden time,Bluer than indigo(hirtelen ezek ugrottak be de sok megvolt már ezeken kívül is)

A válaszokat előre köszönöm és bocsi ha nem fogalmaztam érthetően/vannak hibáka leírásban :)


2018. jan. 15. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé új anime ebben a kategóriában mondjuk a koi to uso. Nagyon érdekes a világ felépítése bár még én is csak a második résznél tartok eddig nagyon élvezem. Nekem mondjuk tetszett a kuzu no honkai is bár az már egy nehezebb sorozat.
2018. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ,bár ezeket már láttam és mindkettő bejött :)
2018. jan. 15. 16:55
 3/3 nutella123 ***** válasza:

Tonari no Kaibutsi kun

Erről tudok, mivel ilyeneket nem nagyon nézek. Mégis ez annyira tetszett,hogy végignéztem. Itt már az első... uh nem kéne szpojlerezni :D Remélem tetszeni fog :D

2018. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!