Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan sorozatot...

Tudnátok olyan sorozatot küldeni, ami segít az érettségis történelemben?

Figyelt kérdés

Valami olyat keresnék, ami legalább egy kicsit szórakoztató, érdekes és nem száraz oktató videó.

(Gondolom leginkább animék, rajzfilmek lehetnek ilyenek, hisz ott könnyebb ismertetőket tenni egy-egy alakra, helyzetre. Ha tudtok olyat, amiben akár csak időnként történelemből használható dolgot említ, ne mulasszátok el leírni)



2018. jan. 18. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
tömény történelem
2018. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Nincs ilyen. A világ nem varázslat, hogy beteszed a könyvet a párnád alá vagy rajzfilmeket nézel, és a fejedbe megy a tudás. A történelem önmagában érdekes. Csak meg kell találni benne. Ha te száraznak találod, és helyette keresel mást, ami téged szórakoztat, az más lesz. A filmeket nem azért csinálják, hogy a történelmi tényeket közvetítsék, vagy hogy történelmi gondolkodásmódot tanítsanak, vagy hogy felkészítsenek a vizsgára. Egy gyerek érdeklődését felkelthetik, de vizsgára nem alkalmasak. Ébredj fel, húzd ki a kezed a biliből, és tanulj.
2018. jan. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Sajnálom, hogy máshol nem élheted ki magad, de én is ismerek néhány ilyet, szóval azt kijelenteni, hogy nincs, elég meggondolatlanság.

Az, hogy inkább tanuljak, nem válasz a kérdésemre, így kérlek máshol éld ki magad.

Viszont megkérnélek, hogy menj ki az utcára, kutakodj egy kicsit, és rájössz, hogy a videók, az emberek leleményessége, és még a kettő együtt sem csoda. Ezek olyan létező dolgok, amiről úgy látszik még nem értesítettek téged.

2018. febr. 5. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdeztél, válaszoltam, mivel feltehetően kicsit több tapasztalatom van az érettségiről meg a tanulásról, mint neked. Ha szeretnéd álomvilágban ringatni magad, és elhinni, hogy akármilyen rajzfilmből lehet vizsgára készülni (a rajzfilmkészítési vizsgát kivéve), a te bajod, de nekem ne próbáld bemesélni. Ehhez a részhez én már nem kellek.
2018. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer volt...az ember
2018. márc. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!