Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehetnék mellékszereplő...

Hogyan lehetnék mellékszereplő egy filmben?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hatalmas szerencse is kell hozzá hogy valaki híres színész lehessen. Ezért én már annak is örülnék ha egy mellékszerepet kapnék egy filmben. Mit kell ezért tenni? Hol lehet jelentkezni?
2018. jan. 21. 20:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy olyan filmre gondolok pl Feláldozhatók vagy hasonló filmek 18/F
2018. jan. 21. 20:42
 2/7 anonim ***** válasza:

LoL

mert szerinted a több ezer modell topmodell aki angolul folyékony nem örülne neki ha """""csak""""" mellékszerepet kapna

állj be a sorba

sehogy nem lehetsz hacsak nem vagy folyékony angol meg tele pénzzel kimész hollywoodba éz modell külsővel beülsz kaszringra



vagy ha elég annyi hogy a háttérben vagy kettő másodpercre és ha kimerevítem a képet akkor mutathatod na ott voltam akkor menny el castingra itthon mivel sok hollywoodi filmes itthon forgat pesten meg egyéb helyeken lehet jelentkezni például a z világháborúba zombinak lehetett menni meg volt itt valami kémes film a háttérbe lehetett jelentkezni

2018. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

konkrétan a svéd színész stellan skarsgard fia alexander skarsgard is csak mostanában kezdett el befutni pedig folyékony angol az apja híres színész és topmodell a külseje

mondjuk úgy nulla esély van rá hogy egy """" kis"""" mellékszerepet kaphass

2018. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A csak modell külső hülyeség, vannak szerepek, ahova egy bizonyos testalkatot vagy valami karakteres arcot keresnek, pl. ha olyan a szerep hogy egy alacsony köpcös kopaszodó férfit keresnek, akkor nem az 1,90 magas "modell" kapja meg a szerepet. Vagy ha alacsony egy férfi szereplő, valószínű egy nála alacsonyabb női színésznőt választanak mellé partnernek, mert fordítva fura lenne.

Amerikai filmszerepre gondolsz? Akkor az a minimum, hogy kimész az USA-ba, ott vannak ilyen színész válogatás ügynökségek, ahova bárki bemehet meghallgatásra, a színész végzettség előny de nem feltétel, ha tehetséges vagy és pont megfelelsz egy olyan szerepre, amit keresnek, akkor szerencséd van. Ha meg főszereplő szeretnél lenni, előtte még nagyon sok mellékszerepben kell bizonyítanod, meg "noname" filmekben szerepelni. Amúgy nem hatalmas szerencse kell ahhoz, hogy valaki híres legyen, hanem hatalmas elszántság és megszállottság. Rengeteget járni ilyen meghallgatásokra, amíg be nem jön, és a folyékony angol az alap.

2018. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű: először legyél ünnepelt filmsztár, aztán zuhanj vissza minden sz@rt eljátszó ripaccsá (mint Sylvester Stallone, vagy Chevy Chase)... :)))
2018. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mellékszereplőként a nagyon apró szerepekre gondolsz, mint pl. egy zombihorda egyik tagja, akit végiglőnek egy gépágyúval, oda bárki jelentkezhet, még nagyon tehetség sem kell hozzá. Ha már olyan szerepre gondolsz, hogy szöveget kapj, legyen neved a filmben, na oda már komoly szerencse, jó nyelvtudás, jó színészi készségek és némi kapcsolat is kell.
2018. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A másik megoldás, hogy kigyúrod marad, megnyersz pár Mr. Olympia és Mr. Universe címet és csak ezután mész ki Amerikába. Így sokkal nagyobb esélyed lesz.:D
2018. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!