Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Snoke legfőbb...

Star Wars: Snoke legfőbb vezér hol tartózkodott Palpatine és a Birodalom uralma idején? Hogy nem bukott le?

Figyelt kérdés
Korából adódóan egyértelmű, hogy Snokenak már élnie kellett nem hogy a Birodalom, de a Köztársaság idején is, azaz végignézhette Palpatine felemlkedését és bukását. (Ez egyébként azt hiszem valami hivatalos szövegben meg is van erősítve.) Na most, ő ugye erősen tudja használni a sötét oldalt, szóval (habár névleg nem sith) ebből kifolyólag sértette volna a kettő szabályát, és Sidious tuti megérezte volna hogy jelen van, és akkor megpróbálta volna elpusztítani. Snoke hol és hogyan tudta elrejteni magát? Egy újabb Plagueis-utalás? (Ugyanis Palpatine is el tudta rejteni sith mivoltát a jedik orra előtt, és neki ugye Plagueis volt a mestere...)

2018. jan. 26. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
sehol, Snokeról ki fog derülni, hogy valójában gollam csak a gyűrű adott neki sith erőt :D
2018. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rövid leszek. Nem lehet tudni. Semmi infó nincs Snoke-ról. Az alapján amit eddig tudunk róla, simán lehet, hogy ő Plagueis és akkor viszont tuti, hogy meg se halt.

Minden amit tudni lehet róla, az kb. annyi, hogy a felderítetlen régiókban volt és ott találkozott a birodalmiak maradékával, akik ott rejtőztek el. Valamint, már születésétől kezdve szemet vetett Kylo-ra, szóval igen, nem mai csirke lehet.

Azt, hogy a karakternek honnan vannak a sebei, még a 8. rész után se volt hajlandó elárulni az őt alakító színész, szóval nekem gyanús, hogy valamit akarnak még ezzel a karakterrel...szerintem minimum egy visszaemlékezés lesz róla, hogy ki a fene volt ez.

2018. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszom úgy értendő, hogy nagy valószínűséggel az Ismeretlen Régiók-ban tartózkodott Snoke Palpatine idején, de egyébként szinte semmit nem lehet róla tudni. A lila ruhás navigátorai is az Ismeretlen Régiók-ból származnak.
2018. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem is ő Plagueis. :) Milyen lila ruhás navigátorok? Én csak vörös ruhás testőrökre emlékszem...
2018. jan. 28. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Na igen, nekem is csak másodjára tűntek fel. :D A trónteremben ott voltak a távcső vagy mi mellet, de keress rá, hogy: "Snoke navigators" és rögtön kidobja.
2018. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennyit találtam róluk magyarul:

[link]


Persze, ez még nem magyaráz meg semmit Snoke-kal kapcsolatban szerintem. De, talán majd később... és szerintem is messze érdekesebb és értelmesebb lenne, ha kiderülne, hogy ő Plagueis, minthogy egy senki volt, aki ott csövezett az Ismeretlen Régiókban és amilyen könnyen jött, olyan könnyen is ment. :)

2018. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aha, hát ezekre nem is emlékeztem, nekem sem tűntek fel. :D Érdekes ez az elmélet egyébként, engem speciel jobban érdekel mint Kylo és Rey románca. :D
2018. jan. 28. 20:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet ismert karakter. Rey szüleiről is mennyi elméletet gyártottak a rajongók, aztán kiderült, hogy csak piások voltak.
2018. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!