Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit lehet szereti mondjuk a...

Mit lehet szereti mondjuk a Barátok közt-ben? Mi a lényege az ilyen sorozatoknak?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves fiú osztálytársam, nagyban nyomatja a gengszter zenéket, aztán otthon meg minden este Barátok közt-öt néz, mert hogy kiskorától nézi, és neki tetszik.

2018. febr. 4. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Egyrészt mert napi szokássá válik a nézési rutin, másrészt mert vég nélküli egyszerű történet ami lefoglal arra a fél-egy órára míg elvégzed az esti teendőket, akár vacsorázol és háttérként szól, akár érdekel a történet és követed. Ez, és a főműsoridőn való tartása miatt létezik 20 éve sorozat, és mivel egészen a kereskedelmi tévék létezése óta fut, ezt nézik az emberek mert "ez van a tévében". 20 éve még nem volt sehol a fájlmegosztás, meg 100 csatorna hogy legyen komoly választási lehetőséged.
2018. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
100%
Ugyan a Barátok Köztből csak néhány részt láttam, a Jóban-rosszbant pár éve napi szinten néztem és gyakorlatilag elvonási tüneteim voltak, ha csak egy napot is kihagytam. Nem azért néztem, mert annyira jó volt (bár rossznak se mondanám), hanem mert mint #1 is írta, a napi rutin részévé vált, elkezdtem törődni a szereplők életével és vártam az új részt. Gyanítom ha most elkezdeném újra nézni, megint ráfüggnék.
2018. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is végigszenvedtem a Narutót, pedig tele volt szemetelve (na jó egy idő után már csak oldastam). Ha éveket beleölsz, akkor már végignézed. Mondjuk a BK-nak soha nem lesz vége. Elpusztul a Föld, még akkor is isszák Laciék a páleszt a Rózsában.
2018. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy volt pár király rész. Emlékszem, amikor még a Barrha Zsolt komolyan bűnözött, meg volt gyilkosság, és mindig azt vártad, hogy a Berényi miki, meg a Claudia mit ármánykodik egymás ellen. Meg amikor a gumis jelenetre rákeverték a Forma 1 hangját. Na meg a karácsonyi adás. Igazából nem is értem hogy miért nem néztem eddig.
2018. febr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esti szórakozásnak pont jó, csak az a baj, hogy eléggé ingadozik a színvonal. Néha egész jó dolgok történnek, izgalmasak, néha meg totál gyerekes dolgokat raknak bele. Na meg a speciális effektek meg a márkák kitakarása főleg az autókon azért hagy kivetnivalót néha.
2018. febr. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!