Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film amit mondjuk...

Van olyan film amit mondjuk 10 év után megnéztetek és teljesen más volt? Ha igen, melyik?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen peldaul a Space Jam, meg a Gorrila bácsi. Régen szerettem őket de nemrég megnéztem őket és fogtam a fejemet :D

2017. szept. 21. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Sailor Moon.

Régen úgy voltam vele, jaj, milyen jó kis mese, aztán 22 évesen újranézve rájöttem, hogy hát eléggé nem "jó kis mese", hanem bizony sok helyütt eléggé szomorú, drámai.


Majd ezen felbuzdulva elolvastam a mangát is, és az még jobb :)

2017. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

robin hood

a három testőr

a dzsungel könyve

ahányszor megnézem ezeket, mindig másmilyen :D

2017. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
viccet félre téve, amit itt segítettek megtalálni a Final eye, amit gyerekként láttam, most megnézve egy kalap...
2017. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erik a viking


Gyerekként nem tudtam hogy az egy vígjáték.

2017. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem az összes film ilyen volt, amit gyerekként láttam, aztán felnőttként megint megnéztem :) teljesen máshogy értékelem/értelmezem benne a dolgokat.
2017. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!