Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Mi ennek a FILMNEK a címe?

Első vagy második világháború után játszódik. A férfi egy fatelependolgozik és találkozik egy nővel úgy hogy egy felvonón ülve felviszi a fafelvonó vagy mi... A nő beleszeret és a férfi időnként eltűnik hetekre hónapokra. A végén kiderűl hogy a férfi egy kém. Ez egy romantikus dráma.

Kb 5 éve láttam,emlékszem párszor meg néztem annyira megfogott a nem meg szokott környezet,történet.

A legemlékezetesebb egy fákat cipelő felvonó,ez megmaradt nagyon,hátha elről valakinek beugrik a címe :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: film, sífelvonó

febr. 5. 16:33  Privát üzenet  

A válaszok
Kolorádó Kid ?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 5. 22:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem,nem Magyar film. Azért köszönöm hogy próbált segíteni :)

# 2/5Időpont febr. 5. 23:10 Privát üzenet
Biztos, hogy magyar film? Kb. mikori lehet?

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 3. 16:18 Privát üzenet
#1-es vagyok. A #2-es visszakérdezése alapján lehet, hogy félreértettem a kommentedet! Magyar film, vagy nem? A címe megtévesztő, a Kolorádó Kid magyar film!

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 3. 19:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem Magyar film.... 2004-től kb 2010 ig lehet a film.... Maga a törtènet fogott meg nagyon,hogy nem szokványos romantikus film...

# 5/5Időpont márc. 4. 11:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek mi lehet ennek a filmnek a címe?
Mi ennek a régebbi, poszt-apokaliptikus filmnek a címe?
Mi lehet ennek a filmnek a címe? (többi lent)
Mi ennek a klónozós filmnek a címe?
Valaki valami jó escape filmet? És ennek a filmnek valaki a címét?
Mi a címe ennek (leírásban részletezve) a világháborús filmnek?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!