Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legalább 4-5 évados sorozatot...

Legalább 4-5 évados sorozatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Bármi jöhet. Nem irom le miket láttam mert sosem érnék a végére és eszembe sem jut.

Saját vállalkozásom van, így munka közben folyamat megy valami a háttérben, így a napi 8-12 órában falom a sorozatokat.

Azt megköszönném ha egy rövid leírást írnátok mellé ha ráértek :D

Csak pár sorozatot ajánlottam régebben ezeknek egy részét láttam már 10x (15 és 17es válasz)

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


Tényleg bármi jöhet :D Jelenleg a kemény motorosokat töltöttem le de eddig nem nyert meg.


2018. febr. 7. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Vámpírnaplók (nálam jelenlegi beszt, nem gagyin mutatják be ezt a vámpírtémát, nem közhelyesen és unalmasan. Jó színészek, jó alaptörténet, szerintem minden korosztály bele tudja élni magát. Rövid ismertető: Elena a nyáron esztette el szüleit, deaz iskola kezdetéig se szedi össze magát rendesen... Csodával hatéros módon két fiú lép be életébe a Salvatore testvérpár, Stefan és Damon Salvatore, akik nem mellesleg vámpírok... A lány minddkettőbe beleszeret, vajon kit választ?)

Hazug Csajok Társasága ( Thriller, Krimi, Dráma, Csajos)

The Originals - A Sötétség Kora ( A Vámpírnaplók melléksorozata, kissé komolyabb hangvételű, de hasonlóan élvezhető)

Az élet csajos oldala ( humoros, vagány sorozat, két lány van a főszerepben Max - a vagány csaj, aki lete nagy részét csóróságban töltötte és Carolin - aki milliomosból lett egy perc alatt szegény, együtt bontogatják szárnyukat az üzleti iparban, vajon sikerül nekik cukrászdát nyitni?)

Everwood ( nyugis kis családi sorozat, szerettem)

Mcleod lányai ( lovas, csajos, dráma)

Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2018. febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csillagközi romboló

Banshee

Misfits

2018. febr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dr Who és Torchwood

Charmed - oké, ez nem feltétlen jön be, mivel férfi vagy, glom

GoT

Vikings

The mentalist

Bones

Sherlock

Fargo

2018. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Big bang theory

Skins :D

Robin Hood (BBC)

Kingdom Hospital

Lost - erre meg azt hittem, sosem lesz már vége

True Blood

sok NCIS, CSI és társai egykapatafák

Grimm

Supernaturals

2018. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippeket, van 1-2 amivel elleszek 1-2 hétig :)

Azóta 2. évad is megvolt a kemény motorosokból, igencsak beindult és rohadt jó sorozat, ajánlom :D

2018. febr. 16. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!