Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sok mindenki nincs benne a...

Sok mindenki nincs benne a Bosszúállók utolsó részébe. (2019) Miért?

Figyelt kérdés

Pontosabban az "Untitled Avengers" re gondolok ami jövőre jön.

Az idei Infinity War-al összehasonlítva nem lesz benne a stáblista szerint:


- Tom Hiddleston - Loki

- Bradley Cooper - Rocket Raccoon (voice)

- Chris Pratt - Peter Quill / Star-Lord

- Tom Holland - Peter Parker / Spider-Man

- Pom Klementieff - Mantis

- Zoe Saldana - Gamora

- Vin Diesel - Groot (voice)

- Elizabeth Olsen - Wanda Maximoff / Scarlet Witch

- Benedict Cumberbatch - Dr. Strange

- Paul Bettany - Vision

- Dave Bautista - Drax

- Paul Rudd - Scott Lang / Ant-Man


Meghalnak a Végtelen Háborúba, vagy csak még az IMDb-n nem írták ki mert lusták voltak? (jöhet spoiler)



2018. febr. 14. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Messze van még az a film, szerintem addigra még meg kell írni a szerződéseket, a színészeknek, producereknek még tárgyalniuk kell. Addigra még többször változhat a stáblista.
2018. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem :) Köszi
2018. febr. 16. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
És az is benne van a pakliban sajnos, hogy valaki meghaljon. Én mindegyiküket szeretem, de főleg Lokinak és Rocketnek szurkolok.
2018. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Olvastam hogy lehet hogy Vasember fog meghalni mert RDJ le akarja zárni az egész Vasember szerepét.

Évekkel ezelőtt is mondta hogy 4. részt nem akar, lehet akkor a jövő évi Avengersbe meghal :(

2018. febr. 17. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik meg fog halni.
2018. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, lehet hogy meghalnak és egyebkent Chris Evans is beakarja fejezni a szuperhős karrierjet

a marvel is rakott ki olyan posztot hogy van mitől felni szoval benne van hogy mind meghal

2018. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Züm-züm ***** válasza:
Jó reggelt, a két filmet egyben forgatták le, közvetlen a Thor ragnarok után. A fotókon, látható, a két Asgardi, igen Loki is..Vasember...Hiddlestonon észre venni, hogy ez nem a régi jelenet. Szóval, ha csak ki nem vágták......akkor bizony benne lesz.
2018. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!