Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Németországban már vetítik...

Németországban már vetítik vagy már forgatják a Deutschland 86-ot? Nálunk várhatóan mikor lesz?

Figyelt kérdés

Az első évad az RTL Klubon ment 2016-ban Volt egyszer két Németország címen.


Mikorra várható?


Németországban már megy vajon?



#hidegháború #NDK #NSZK #Stasi #Volt egyszer két Németország #deutschland 83 #deutschland 86 #kémsztori
2018. febr. 21. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Még nem vetítik sehol, a forgatást épp mostanában fejezték be, gondolom utómunkálatokkal még kb. fél év mire kikerül forgalmazásba.

Hogy Magyarországra mikor jön? Ezt szerintem senki se tudja, tippre azt mondom, hogy ősszel, de lehet átcsúsztatják 2019-re.

2018. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fél év a forgatás után?

És utána még ilyen sok idő mire Magyarországon is menni fog?


Szerintem nem csak itt, sőt Németországban még többen várják mint nálunk, így is már nagyon sok idő eltelt.

Amúgy is rövid sorozat.


Szívás hogy ennyit kell várni rá.

2018. febr. 22. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, kicsit szétnéztem a neten ezt találtam, hogy most januárban fejezték be a forgatást, és valamikor 2018-ban kerül adásba.

Az utómunkák pedig igenis elég sok időt emésztenek fel, azt szokták mondani, hogy a forgatás a könnyű része a filmezésnek, aztán jön a neheze, megvágni, utószinkronizálni stb. Ne felejtsd el azt sem, hogy Deutscland 86 a címe, három évvel az első évad után fog játszódni, az első évad 2015 novemberében került adásba, ha tartani akarják magukat ehhez lehet csak novemberben fog.

De figyelj majd kiderül, nem tudok többet, mint ami neten van.

(első válaszoló voltam)

2018. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Sajnálom, mert az első évad nagyon tetszett.

2018. febr. 24. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!