Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van ennyi meleg kapcsola...

Miért van ennyi meleg kapcsolat a Shameless ( US ) ben?

Figyelt kérdés
Egy ideje észrevettem, hogy egyre több meleg kapcsolat/utalás van a Szégyentelenrkben. És kgen muszály kimondanom, hogy ez zavar nem mintha homofób lennék de majdnem minden részben összefekszik egy fiúval Ian.

2018. febr. 22. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert így van megírva a karakter.
2018. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%

Vannak ilyenek.

A sense8 is tök jó sori lenne ha nem lenne beleerőltetve a melegeskedés teljesen indokolatlanul.

Mert pl a spartacusban nem volt annyira fura mert mindenki gátlástalan félállat volt.

2018. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Te így gondolod. Én meg úgy, hogy a Shamelesst Ian és Mickey kapcsolata miatt kezdtem el nézni... aztán rájöttem hogy ezen felül is jó kis sorozat.

De egyébként Ian meleg, kivel hoznák össze, ha nem fiú/férfival? Plusz a karaktere is ilyen, elég sok mindenre magyarázatot ad, az ahogy felnőtt, hogy mit miért tesz.


Más sorozatokban is vannak olyan karakterek, ahogy összehoznak mindenkit mindenkivel meg megy a kavarás... csak azok hetero párok...

2018. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy érted, hogy Cameron Monaghan valójában is meleg?
2018. febr. 22. 23:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Már mért lenne meleg? A karakter, amit játszik nem egyezik meg a színész valódi személyazonosságával. Tudni kell a kettőt elkülöníteni egymástól.
2018. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Így van megírva a karakter. Gondolom.


Amúgy tekintve, hogy az emberek 7%-a meleg, minimum 15%-a biszexuális, ha arányosan néznénk, akkor a filmekben lévő romantika/szerelem/szex (és persze szereplők) kb tizedének melegnek kellene lennie.

2018. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kohy válasza:
3%

Azért, mert a tengerenntúlon így megy mostanában.

Ez csak egy hullám amit PC-nek hívnak.. Amint nem keresik ennyien tele magukat, ugyanúgy el fog tűnni a süllyesztőbe mint eddig minden hasonló túltolt, túlgondolt baromság.

2018. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Minden új sorozat tele van nyomva melegekkel....undorító ez a fene nagy liberalizmus. Ok, vannak melegek, amúgy engem nem zavarnak egyáltalán, de miért kell minden új sorozatot tele vágni velük? Hollywood biztos egy uber tulajdonos bu””zi zsido kezében van.
2018. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó,


Semmi bajod a melegekkel, de azért "ne legyenek b#zik" a filmekben"? Nen ellentmondás ez kicsit?


Eladható.

Társadalmilag érdekelt dolog.

Ami a társadalom 10-15%át érinti. Filmekben talán most vagyunk ott, hogy arányos a társadalomhoz.


Csak te ezt nem látod, mert a meleg barátaid félnek az elítéléstôl...

2018. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondtam, h ne legyenek a filmekben. De minden új sorozat tele van velük, sokszor indokolatlanul. Csak azért, h legyen benne egy meleg...nyilván, ha hozzátesz a sorozathoz, akkor legyen, engem nem zavar. De tök feleslegesen nem szívesen nézem, ahogy két pasi vagy nő smarol. És nem gondolnám h ez annyira érdekli a társadalmat....
2018. szept. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!