Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb anime stúdió?

Figyelt kérdés
Szerintem a Madhouse (Deathnote, Kiseijuu stb.) és a Bones (Fullmetal Alchemist, My Hero Academia stb.)
2018. febr. 26. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Studio Ghibli
2018. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:

Kyoto Animation (Clannad After Story, Koe no Katachi), másodiknak Madhouse (Death Note, Nana).


Mondjuk ez teljes mértékben szubjektív és míg vannak studiók pár kiemelkedően jó animével, szerintem ez a kettő tud folyamatosan magas minőséget képviselni.

2018. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Studio Ghibli.


Death Note anime feldolgozása alapból pocsék lett, így a Madhousenál pont ez felhozni példának baromi rossz. Parasyte azt viszont tényleg jól összerakták.

2018. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Számomra legjobb:

Sunrise

Bones



Nem azt mondom hogy minden művük remek, de szeretem őket, megtudnak lepni nagyon szuperekkel is, és látom a kreativitást is náluk nem egyszer.


Madhouse

WHITE FOX

Lerche

2018. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az utóbbi 3 évet nézzük (mert minek is néznénk 10-20 évvel ezelőttieket, azóta sok stúdió szinte teljesen kicserélődött) szigorúan TV anime téren:


1. Kyoto Animation

*** Igazán komoly melléfogásuk 2015 eleje óta talán csak a Musaigen no Phantom World volt és sok stúdió még annak is örülne, ha csak akkorát hibázik.


2. Bones

*** Egy kicsit már vegyesebb, de legalább egy tisztes iparosmunka szintjét azért meg szokták ütni, a produkciós minőség szintén élvonalbeli mindamellett, hogy jóval több sorozatot gyártanak, mint az előbbi.


3. Trigger

*** Gyakorlatilag 3 (2+2 fél) sorozatot gyártottak le, ebből egyre bármelyik stúdió büszke volna, egy tisztességes, de kicsit összecsapott, egy (fél) leginkább egy szerelmes levél önmagukhoz, az utolsó pedig a most futó Darling in the FranXX, aminél viszont inkább azt hiszem, hogy a társstúdión csúszott el.


4. Deen

*** Egyre több a mellélövés, de mégis letették az utóbbi 10 év egyik, ha nem a legjobb drámáját és az az egyik legjobb műfajkritikát. A BL irányú elhajlásaikat nem értékelném, nem vagyok a téma szakértője.


5. Madhouse

*** 2015-ben egész jó évük volt a Death Parade-del, OPM-nel és a Kiseijuu második felével, 2016 viszont teljesen felejthető, 17 szintén semmi, idén pedig talán jó lehet a Cardcaptor Sakura folytatás, amit még nem tudtam lemeózni, illetve a Kaiji spinoff, ami talán kijön idén.


6. David Production

*** Szintén nem túl termékeny stúdió. Ami sokat lendít rajtuk az a Diamond wa Kudakenai. Azon és a Stardust Crusaders második felén kívül viszont nem is csináltak semmi említésre méltót.


7. Shaft

*** 3-gatsu no Lion és a Monogatari sorozat újabb és újabb évadjai. Botlásnak meg az eleve szar Nisekoi még szarabb filler évadja. A Last Encore-t még nem volt alkalmam lemeózni, de amit hallok felőle, valószínűleg az sem váltja meg a világot.


8. J.C.Staff

*** A Saiki Kusuo no Ψ-nan és a Shokugeki no Souma tulajdonképpen összes évadja, néhány egyéb kellemes meglepetés, mint a Flying Withc, Shimoneta és Prison School, de itt már az alkalmankénti csalódások mellé bekeveredik pár halálos agyrák (Danmachi, Heavy Opject).


Productin I.G

*** Önálló munkákként főleg jobb és rosszabb közepes sorozatok, vagy hangyányival fölötte.


9. Wit

*** A Mahoutsukai no Yome miatt megérdemelhetne jobb helyet, de mellé ez idő alatt olyan ganajdombok jöttek, mint az Owari no Seraph, Kabaneri és Shingeki no Kyojin. És azt sem tudom, melyik bűzlik jobban.


10. Sunrise

*** Nem csináltak semmit említésre méltót. A franchise egyik legrosszabb Gundam sorozatát az elmúlt 10 évben (Iron Blooded Orphans) és két évadnyi Love Live-ot. Meg a Unicorn OVA TV változatát, de az erősen redundáns.


11. Gainax

*** Nem csináltak semmit. Vagyis de, a pár perces mahou shoujo ONA-juk TV változatát még 2015-ben, aztán megukra zárták az ajtót. Elvileg még léteznek, de gyakorlatilag a stúdiólegenda halott.


12. A-1 Pictures

*** Innen már csak fölfelé van. Akkor is jobban jártunk volna, ha nem csinálnak semmit.

2018. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!