Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az így jártam anyátokkalban...

Az így jártam anyátokkalban ki volt Ted első évados lelkitársa?

Figyelt kérdés
Az első évadban Ted beregisztrált egy partnerkereső ceghez, ahol először nem találtak neki párt. Aztán az első évad 21. részében találtak neki párt akivel volt is egy megbeszélt randija de Lily szökése miatt lemondta. Aztán rájött hogy Robin az igazi így nem volt folytatása a sztorinak. Az lenne a kérdésem később feltűnt ez a Valaki a sorozatban? Ha igen melyik részben?
2018. márc. 1. 20:17
 1/3 lio77 ***** válasza:
Igen,feltűnt,később a partnerkeresőnél a hölgy talált egy megfelelő nőt Tednek. Annyi volt a gond,hogy a nő azon a héten készült férjhez menni. Ted persze találkozott is vele,de nem akarok elmondani mindent. Sajnos hogy melyik rész,azt nem tudom,de nem sokkal az aktuális rész után lehetett,maximum a 2. évaf eleje.
2018. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a doktor nő volt de nem arra gondoltam. Mert ez még Lily szökése előtt volt
2018. márc. 1. 21:06
 3/3 lio77 ***** válasza:
Közben rájöttem mire gondolsz,bocsi :D Azzal a lánnyal nem találkozott utána,és nem is volt szó róla.
2018. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!