Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki ez a filmszerző és mi a...

Ki ez a filmszerző és mi a film címe?

Figyelt kérdés

Pár hónapja véletlenül találtam rá egy magyar filmre, ami nagyon tetszett, ezért utána a film szerzőjéről megnéztem még egyet, ami szintén nagyon jó volt, ezért folytatnám a filmjeivel, de sajnos elfelejtettem azt is, hogy hívják, és a filmek címét is, ezért részletezném mi volt a filmben, hátha valaki tudja.

Mindkét film elég abszurd volt.


Az egyik egy társasház 7 lakásának történetét mutatta be, különálló abszurd történeteket, pl úgy kezdődött az egész, hogy egy idős házaspárból a férj egyáltalán nem figyelt a feleségre, amikor hozzá beszélt, ezért ő felment a társasház tetejére, onnan levetette magát, de túlélte, és visszasétált a lakásba, és egyébként a teljes film is így zárult, ilyen keretes szerkezettel. Volt többek között a filmben olyan is, hogy egy fiatal pár a lakást teljesen sterilizálta, és például amikor szexeltek, azt is úgy tették, hogy mindketten be voltak 'csomagolva', így rendesen nem is értek egymáshoz, viszont egyszer csak talán az egyikük szájából előmászott egy csótány, aztán még rengegeg és ellepték a lakást. Meg ilyen fordított abortusz is volt benne, hogy visszatették a megszületett gyereket az anyába. Szóval ha valaki látta, ezek alapján már biztos tudja.


A másik film pedig amit láttam tőle, abban egy anya-fia kapcsolatról volt szó, ahol az anya lelki terrorban tartja a gyereket. Az anya színésznő volt benne, de nem játszhatta azt a szerepet, amit nagyon szeretett volna, és teljesen összeomlott ebben. Közben az is kiderült, hogy amikor a fia kisebb volt, molesztálta is. A fia a filmben amúgy író volt.


Nagyon remélem, hogy valamelyikből rájön valaki, hogy mit/kit keresek.*-*



2018. márc. 2. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első film a Szabadesés, a rendezője Pálfi György. A másik filmet nem tudnám megmondani. Pálfi sok szkeccsfilmet készített (azaz egymástól független kis epizódok alkotják a filmet), és lehet abban volt az egyik jelenet ez az anyja-fia kapcsolat.
2018. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen,Pálfi György lesz az!
2018. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igeeeen, a Szabadesés és Pálfi György, köszönöm!!
2018. márc. 2. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!