Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potterben miért olyan...

A Harry Potterben miért olyan fontos szó az Always (örökké)?

Figyelt kérdés
Már az összes filmet láttam,a könyvekből viszont a Halál ereklyéit nem tudtam elolvasni. Érdekelne miért olyan fontos benne az örökké! Azt tudom, hogy Piton mondta de kinek, és miért azt nem!

2018. márc. 13. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
×spoiler× Piton szerelmes Harry anyjába és mikor Voldemort megöli az Lilyt Piton megfogadja Dumbledorenak hogy segíti és védi Pottert. Mikor Piton meghal és Harrynek adja az emlékeit, abban làtjuk a jelenetet, mikor Piton megtudja, hogy Harrynek meg kell halnia, és kiakad, hogy akkor ezért őrozték? Dumbledore meg megkérdi, hogy csak nem fontos e neki Harry? Piton meg kiakad, hogy nem a fiú fontosz és csinál egy patrónust, ami olyan, mint Lilyé volt. És Dumbledore megkérdi, hogy ennyi idő után is? Piton meg -Örökké
2018. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Az előttem szóló jól írta. De ez a filmben is jól kiderül. Ezen a linken megnézheted újra ezt a jelenetet:


[link]

2018. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. márc. 13. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Always Coca Cola


[link]

2018. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
53%

Amúgy az Always igazából a mindíg

Az örökké a forever

2018. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mondhatni ez a sorozat mozgató kulcsa (szerintem), hiszen ha Piton nem szeretné örökké Harry anyját, akkor nem is védelmezte volna őt, és akkor már az elején meghalhatott volna.
2018. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!