Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek meddig lesznek...

Shan-Yu kérdése:

Szerintetek meddig lesznek sikeresek a Marvel filmek?

Figyelt kérdés

Én kezdek szkeptikus lenni, hogy meddig tud ez a "széria" tartani.

Most nagyot robbant a Fekete Párduc, az tény.

De a következő két Bosszúállók film után mi értelme még folytatni? Ha a 3. és 4. Bosszúállók lement, nem igazán marad már semmi.

Az igazán híres hősöket már láttuk eleget, és nem terveznek külön folytatásokat nekik.

Behozták a másodvonalas hősöket, és velük terveznek még filmeket, de szerintem azokra már nem lesz sok ember kíváncsi.



2018. márc. 14. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tudnak majd újítani.

pl átmennek sötétebb komolyabb hangvételbe.

a batmannél is bejött,hogy a ripaccsá váló sorozat után nolan visszarakta a komor sötétbe.

a netfixes szuperhős soriknál is bejött a komorabb vonal.

2018. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ant-man, DD, deadpool, Fant.4, Dr Strainge, stb még épphogy elindult, és még mennyi marvel képregény van, és ott vannak a női szálak, She Hulk, Spider-woman stb
2018. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
és még a jelenleg futó, több részt legyártottakat is lehet még a végtelenségig, elég ha előveszik a képregénysorozatot, ott a sok történet
2018. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A filmtörténelmet vizsgálva, azt modnanám, hogy egy-egy műfaj filmjei 20-30 évig tudnak sikeresek lenni, a szuperhősös filmek pedig a 2000-es években indultak be igazán, szóval szerintem van még bennük egy évtized
2018. márc. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell újítaniuk így is 25x mondják el ugyan azt a sztorit, mégis megveszik. A sikert nem a kulturális, vagy mondanivalóból származó érték adja, hanem a pénz bevétel. Ezért örökké élni fog ez a műfaj és megmagyarázhatatlanul nagy sikere lesz.
2018. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!