Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan, aki megutálta a...

Van olyan, aki megutálta a Trónok harcát?

Figyelt kérdés
Az első 2. évad jó volt, de most már sz.. r.
2018. márc. 16. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen
2018. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Én inkább mondanám, hogy meguntam. Három-négy évad alatt le kellett volna rendezni ezt a történetet, nem pedig így elhúzni.
2018. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Jelen! Undormány az egész
2018. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Tekintve, hogy ez teljesen szubjektív egyértelmű, hogy lesznek olyanok, akiknek nem tetszik. Nem is volt cél, hogy mindenki szeresse. Innentől kezdve, ha nem mered egyedül felvállalni, hogy nem tetszik, akkor az a társadalmi elvárásoktól való szorongás nem egészséges. Ajánlom, hogy fejlesszed az önismeretedet és a magabiztosságodat.
2018. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem tetszett, amikor elkezdtem.

Viszont az évadok során egyre rosszabb lett. Tök uncsi...

nem tudom később jobb lesz-e

2018. márc. 16. 16:34
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Én a sorozatot nem szeretem, mert rossz benne az írás meg néhány színésszel sem vagyok kibékülve.
2018. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Azt, hogy megutáltam az túlzás, de az évek alatt egyre több és több olyan húzása volt az íróknak, amivel nem vagy csak részben értettem egyet, ez a kapkodás az utolsó hetedik évadon látszott meg a leginkább, ahol valahogy az egész elcsúszott, nem lett rossz, csak érezhetően nagyot zuhant a minőség. A sorozatnak pár karakter távozása nem tett jót, Joffrey vagy Tywin halála (és oké tudom, hogy a könyvben is ez van) az egész King's Landing-i szálat súlytalanná tette. Vagy ott van Tyrion, aki igazából az utóbbi két-három évadban alul használt karakter, és itt érünk el egy másik ponthoz, a sorozat egy kvázi fiktív történelmi sorozatból lépésről-lépésre ment át low-fantasybe, majd most már teljesen full fantasy lett, ami nem feltétlenül tett jót neki, mert egy rakás olyan karakter van, aki nem tud jól működni jégzombik, mágusok, meg nehézbombázó méretű sárkányok között. Tyrion leginkább ettől szenved, ő egy művelt, jó politikai érzékű törpe, mit tud ő csinálni egy ilyen háborúban? Semmit! Ameddig volt a King's Landing-i vonal addig brillírozott, azóta kikerült abból a közegből, ahol otthonosan mozog, súlytalan, sok szempontból felesleges karakter lett.

Végül a Trónok harcát is utolérte az öt évados átok, általános trend, hogy szinte minden hosszú ideig futó sorozatnál az ötödik-hatodik évadnál van egy törés, ami után a sorozat talpra áll és megújult formátummal megy tovább, vagy a megújult forma gyöngébb mint a korábbi. A baj, hogy a Trónoknál az utóbbi látszik, itt a megújulás ez a low-fantasyből high-fantasybe irány lett, és sokszor nem kezelték jól sajnos.

2018. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én is pont ezt akartam írni, hogy átment teljesen fantasy-be, még az első évadokban szinte semmi nem volt. Nekem ez nem tetszik.

Meg igazából már előre tudod mi fog történni, unalmassá volt egy-két karakter

2018. márc. 16. 19:23
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Jaj de jó! Itt is lehet lepontozni! :) yeeeeah
2018. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem pont az tetszett, hogy barki meghalhatott az elejen. Most meg szinte az marad eletben, akire tobb like megy a facebookon.
2018. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!