Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megéri nézni a Trónok Harcát...

Megéri nézni a Trónok Harcát 12 évesen?

Figyelt kérdés
Tényleg nincs mit hozzá tenni a kérdéshez, talán annyit, hogy 1-2 évvel érettebbnek számítok mint a korosztály társaim.

2017. nov. 24. 22:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Sajnos nem. 11 évesen kellett volna elkezdened...
2017. nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy érzed
2017. nov. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg, en megbantam hogy koran neztem, es csak neztem egymas utan a reszeket (kb csak a foszalat ertettem), aztan megneztem angolul utana. Sokkal jobb volt, csak kar hogy mar tudtam nagyjabol mi fog tortenni
2017. nov. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem 19 évesen sem a stílusom. Pedig nem vagyok prűd, meg a morbid dolgokat is bírom.

De ezt te érzed. Ha úgy érzed tetszene, akkor hajrá!

2017. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak pont az a baj, hogy keveset tudok róla. Onnan jött a kérdés, hogy láttam egy cikket (magyar) IGN-en, amiben a Vaják-hoz a hasonlítják, azzal pedig meglehet engem venni kilóra.
2017. nov. 25. 20:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, mert ez szigorúan véve tényleg nem korkérdése, hanem - ahogy mondod - érettségé. Ugyanakkor nem gondolnám, hogy 12 évesen, még ha koraérettebb személyiség is vagy, neked ezt megérné elkezdeni nézni. Biztos vagyok benne, hogy tetszene és élveznéd, mert remek karakterek vannak, remek cselekménnyel és remek vizuális megoldásokkal - de szerintem nem lenne teljes az élmény, nem érne el akkora hatást. Azért vannak benne nagyon mély párbeszédek (legalábbis az első négy évadban), kemény intrikák, amik nem biztos, hogy egyértelműen átmennek elsőre, és annyi a szereplő, hogy tényleg nagyon nehéz észben tartani, hogy ki kinek a kicsodája. Szóval én azt tanácsolom, hogy ha a teljes hatást el akarod érni, akkor várj még vele kicsit :)


Az meg, hogy nem tudsz róla sok mindet nem hátrány, hanem egy borzalmasan nagy áldás, mert másról sem szól ez a szemét internet, bármerre nézek Trónok Harca spoiler jön szembe :D

2017. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszi... És mennyit érdemes még várni?
2017. nov. 25. 21:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, fogalmam sincs, nem ismerlek :D Engem speciel 21 évesen kapott el a hype, akkor kezdtem el nézni, nyilván nem kell addig várni, de pár évet még mindenképp célszerű.

De mondom, én a teljes élmény "érdekében" tanácsolom, hogy ne kezdj bele 12 évesen, de aztán lelked rajta, szerintem annyi idősen is lehet benne találni olyan dolgokat, amik a monitor elé szegeznek.

2017. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2017. nov. 26. 00:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Gondolom te is tudod, hogy a való életben a szex és a halál előfordul. Na, ebben a sorozatban is.


Sőt, mondok mást: A valóságban sincsenek csak jó és csak rossz emberek. Te sem vagy egy jó ember. De rossz sem. És én sem vagyok az. Meg egyik eddigi válaszoló sem. Senki nem fekete-fehér, hanem a szürke különböző árnyalataiban van valahol, leginkább így tudnám mondani. (Maximum jobbak, vagy rosszabbak vannak.)


Ez utóbbira, hogy elfogadd a valóságot és ne egy nyomorult tündérmesében akarjál élni, rózsaszín köddel, édes mázzal, ebben a sorozat nagyon segít.


Sok hülye írja, hogy "Mi valóságos a Trónok harcában, sárkányok és varázslat is van benne?" - Az, hogy mindegy hogy valami az űrben és a jövőben, vagy egy kitalált világban sárkányokkal, vagy napjaink New York-jában látszódik, nem ettől lesz egy történet valódi. Hanem a benne lévő emberi lények valódiságától. És itt valódiak a szereplők, minden hibájukkal (főleg azokkal) és jóságukkal együtt. Ja és a sorozat első 4 évada sokkal jobb, mint az utána következő, eddig megjelent 3.

2017. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!