Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star wars 3 előzmény film,...

Star wars 3 előzmény film, vagy a legújabb star wars kiadások a jobbak?

Figyelt kérdés

Az én véleményem: a film totálisan meghaladta a szórakoztatás kereteit,abszolút ideológiai/politikai üzenete van...szóval az hogy egy fehér női főhős és egy nyomott orrú kongói főhős egybekelése alkotja a film törzsvonalát...khm khm...


Egyébként is,nekem az előzmény filmek sokkal jobban bejöttek,a grafika más volt...itt beöltözött jelmezes klónokat látni...a 3 előzményben valamiért eltérnek ettől...


(magamról: általában úgy nézek egy sci fit,hogy az mennyire lehetNE életszerű...de például egyáltalán nem lehetNE életszerű hogy egy másik univerzumban egy kongói csinálja meg a "forradalmat",vagy ilyesmi,esetleg egy nő,én vártam korábban az új kiadásokat,de amikor láttam ezt az alakot...áhh..csak most néztem meg :D


2018. márc. 18. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

számomra egyértelmű,hogy az előzmény filmek a jobbak.

sokkal jobb a látvány.

logikusabb és jobban megírt a sztori jobbak a karakterek.


ezt követi az alap trilógia,de az mai szemmel már nevetséges.

egyedül jabba,sidious meg vader jelenetei amik ma is ütősek maradtak.


az új sorozat meg harmat gyenge.

a legnagyobb gyengéje hogy nem a feljavított logikusabban felépített,jó sztorival megírt előzmény trilóga nyomdokán folytatja,hanem az alap trilógából szedtek ki mindent ami rossz volt és abból gyúrtak össze egy gyerekeknek készült paródiát.


a rouge one meg egy kakukktojás ami egyszer nézősnek teljesen jól sikerült szórakozás,de egyben egyértelmű határvonal is,amivel a dizni azt jelezte,hogy az antológia filmek készülnek a felnőtteknek,a sorozat meg vicces logikátlan gyerek sw paródia filmek lesznek.

2018. márc. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mennyire egyetértek veled...


Igen,a látvány,és más,pontosan. A 3 előzmény film ledarálja az régieket,de valamilyen szinten az újakat is.

Az előzményfilmeket néztem újra többször,de ezek az új verziók....áh..úgy néztem itthon,hogy tekergedtem,annyira rohadt unalmas.


Azért egy kérdés,ha még visszanézel: Az új kiadás egyik részében,már a nevét sem tudom,amelyikben a waffen ss tiszt,és a keresztes lovag játszik(tudod,ilyen kereszt a fénykardja),mindkettőjüknek van egy "felettese",aki a főhös csajt meg akarja szemlélni(többször meghallgatja a keresztes lovagot és a náci tisztet..:DD ) ,egy óriási fura amorf nemistudom milyen lény...

Gondolom a "főfőfőfő gonosz"


Na ő kicsoda? Honnan jött? Darth Sidius Mestere esetleg? Vagy ki?

2018. márc. 19. 02:25
 3/3 Mopat ***** válasza:

Az a lény Snoke. Elvileg ő lett volna a fő-főgonosz. Nem jött sehonnan. Most tényleg, SPOILER semmit nem tudni meg róla a nyolcadik részben, és erre egy erőszagolgató kislány oldalba szúrja egy level egy képességű erőtrükkel és jól meghal. Szóval most a keresztes lovagé a galaxis. Szép...E mellé kapunk egy csomó feministát, az űrben lefelé eső bombákat második világháborús szintű bombázóval, egy olyan ostromágyút, ami akkora mint a Word trade center volt, csak ez száz méterről percekig olvasztgat egy sima kaput, és két méteres lyukat csinál bele. Ennél már Konstantinápoly 1453-as ostrománál jobb ágyúk voltak. Ezt Qui-Gonn egy lézerbicskával öt másodperc alatt megcsinálta az Első előzmény filmben. Az űrhajók leesnek, ha elfogy az üzemanyag, a lézerágyúk sugara ívben repül, fantasztikus 30-40 km lőtávra, ennyit már a világháborúban is lőttek, huszadakkora ágyúval. A TIE gépeket harminc év technikai fejlesztés után átfestették pirosra, majd amikor mindenki szóvá tette a nagy ötletet, akkor visszamenőleg megváltoztatták a Kánont, és utólag minden régi TIE gép méretét megnövelték, hogy nem, látjátok,a miénk az kisebb lett(ennyire még a kommunisták se süllyedtek, hogy utólag átírják a 72-es Merkúr katalógust, hogy lám, ez már nem ugyanaz a trágya kék Trabant, mint húsz éve volt)

A főgonosz űrhajója egy Go-229, mai nevén B-2 bombázó 96%-os koppintásával készült, még jó, hogy nem a Me-263 a Vasmadarakból, vagy éppen a Mig-29-es lett.

A náci tiszt űrhajója ugyanazt az aktív éjjellátós technikát használja, mint az 1944-es Párduc tank, hát több ezer év űrutazás után jutott csak eszükbe, hogy lófüttyöt se látnak az űrben. Miért nem raktak fel egy petróleumlámpát akkor...És ugyanebben a galaxisban volt hatvan évvel azelőtt érintő képernyővel vezérelt harci robot, ugye? Meg klónozott szuper katona.

A náci főtiszt meg hülye, több tucat űrhajóval meg azokon több ezer vadászgéppel nem tud elkapni egyetlen nyomi űrhajót. Hogy lett ezeké a galaxis, kártyán nyerték? A végén pedig a vezérhajót küldi előre, és a kísérő hajóit hátra. Rendes tag, ugye?

Yoda táncikál és nevetgél, mint egy szefós, Luke ijedtében alvó gyerekeket akar megölni, majd meghal a kimerültségtől, minden régi karaktert kinyírnak képernyőn kívül, az Erőt gyakorlás nélkül bárki használja, elég, ha megcsípi egy midi kloriánnal fertőzött bolha.

A jedi rend templomaiban meg könyvtáraiban meg Jar-Jar tudja, mit tároltak, mert most a jediség minden tudása három három koszos újságban elfér...

Illetve, a Disney szerint az űrhadviselés eldönthető mindenbe belevaló hiperűr ugrással, űrbálna-csordával(rebels) és a doberdói csatából visszamaradt haditechnikával, amit cuki kis állatkák és PC emberkék vezetnek...Zsír! Kérem a warrior bunnykat a GATE című animéből! (Hogy akkor mi a fészkes porgnak volt ebben a galaxisban bármiféle technika és értelem, azt nem tudom...)

2018. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!