Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lesz "Az útvesztő"...

Szerintetek lesz "Az útvesztő" előzmény köteteiből film?

Figyelt kérdés

Tegnap néztem meg moziba a 3.(Halálkúra) részét.Nem nagyon voltam elragadtatva tőle , igaz a többi részétől se , max az első amire azt mondanám hogy rendben van.És ezt nem azért mondom mert csak az első rész , ha nem is teljesen hűen, követi nyömon a könyvet.Én alapjáraton szeretem azt amikor könyvbe elolvasok egy történetet, és a film nem ugyan az , mert így kicsit más lesz a története.

És szerintem a triológia legjobb részei az előzmény kötetek , amikbe ott van a nagy siker lehetősége.

Ti hogy vagytok ezzel ?



2018. jan. 30. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélem nem
2018. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nemrég kezdtem el az előzményeket olvasni és nekem nagyon tetszik!

Azért, ha a filmeket elnézzük, épphogy elmennek. Nekem az első rész nagyon tetszett, az is sikerült szerintem a legjobban. Kicsit megkutyulták a dolgokat, így nem is volt annyira élvezhető a második rész. (a harmadikat még nem láttam)

Ha az előzményeket sikerülne rendesen megfilmesíteniük, akkor biztosan megnézném. Egyébként szerintem várható lesz ilyen film is, mivel ezek a részek is nagy sikert hoztak.

2018. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én imádom mindegyik könyvet már ezer éve, és mindegyik filmet nagyon szeretem a sok változtatás ellenére is. És bár én örülnék annak, ha lenne még az előzményekből is film, a színészek, Wes Ball (a rendező) és James Dashner (az író) ha jól emlékszem kijelentették, hogy nem lesz már semmi új.


(De azért egy ilyesminek az író is örülne (szintúgy mi is, fanok:

[link] )

2018. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem értem, az első film jó volt, a 2. Teljesen értelmetlenné tette az elsőt, a harmadik pedig abszolút értelmetlenné tette és millió kérdést felvetett, hogy mi a frász értelme volt egyáltalán az elsőnek? Nem értem, hogy ennek az átgondolatlan baroms!ghullámnak, hogyan lehetnek egyáltalán fanjai?
2018. febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3


Nem vagyok vmi jó angolos, de azt irja hogy a film szériának vége , utána meg valami sorazatról magyaráz #fevercode #killorder-rel , ami úgy tudom az angol címük a könyveknek.Meg szóba hozza a Fox-it is.


Vki fordítsa már le :D

2018. febr. 3. 17:03
 6/7 A kérdező kommentje:
tv sorozatról**
2018. febr. 3. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Annyi a lényege, hogy az író kiírta hogy igaz hogy vége van most ezzel a filmmel az egésznek, de azt írja "túl korán van még hogy már most elkezdjek könyörögni a Foxnak (tv csatorna) hogy csináljanak egy tv sorozatot az előzménykötetekből?" És igen, a két hashtag a két előzménykötet angol címe. :)
2018. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!