Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: nektek Rey, Finn,...

Star Wars: nektek Rey, Finn, Poe vagy Kylo Ren a szimpatikusabb, és miért?

Figyelt kérdés
A négy fontosabb új karakter közül ki az aki szimpatikus és ki az aki kevésbé?

2018. márc. 20. 18:27
 1/10 anonim válasza:
8%
Finn, mert vicces :D.
2018. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Finn.
2018. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
amúgy #1 #2 #3 vok XD, mert nem törli ki :D
2018. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

az új star wars tekintetében ez inkább úgy lenne helyes kérdés hogy ki a legkevésbé ellenszenves.

rey

2018. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Való igaz, nem lettek túl jók az új karakterek.


Kivéve Kylo-t, őt nagyon szeretem, mert végre nem egy klisés, azért gonosz, mert feketében és maszkban van figurát kaptunk, hanem egy összetett, emberi karaktert. Plusz Adam Driver zseniálisan alakít.


Poe nagyon semmilyen, se jót, se rosszat nem nagyon tudok róla írni, hidegen hagy teljesen.


Finn-nel elvoltam az előző részben, érdekes volt ez a dezertált rohamosztagos téma, de nem tudott továbbfejlődni a következő részre, meg amúgy is unalmas volt az ő szála a TLJ-ban. Szóval nem csípem.


Rey jedi okj-s kiképzése nagyon nem nyerő a szememben, reméltem, hogy a VIII-ban kijavítják a VII-nek a hibáját, és kap egy alapos kiképzést - igaz minek, ha így is jobb mindenkinél -, de aztán ezt megoldották 20 mp meditálással, és csá. A csaj cuki, de a karakter sajnos borzalmas. Mindenben tökéletes, nem tud hibázni, kicsit sem életszerű, ez miatt nem lehet a karakterrel azonosulni. Amilyen eltalált lett a fő gonosz, a hős annyira unszimpatikus.

2018. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se. Mind ellenszenves nekem. LEgkevésbé ellenszenves Az Kylo Ren.
2018. márc. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kylo Ren. A többi dögunalom, már ezerszer láttuk a karaktereket más filmekben, másik színésszel eljátszatva. Rey-t utálom legjobban, mert olyan kis tökéletes, de hátha kijavítják a folytatásban, én ilyen kis derűlátó vagyok.
2018. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Egyik sem utálom mindet, Kyle Katarn a legjobb.
2018. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kedvencem Kylo Ren a korábban említettek miatt. Akit utáltam a filmben az Rey volt, szintén a már leírtak miatt.
2018. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom Rey-t, de Kylo(vagy Ben Solo) kedveli, legalábbis elég rendes volt vele eddig, és ő többet tud róla mint mi. Nekem ez jön le a filmekből. Én azért adnék neki egy esélyt, hátha valami használható karaktert formálnak majd belőle! A Finn-Poe párosban szerintem annyi van, ami elsőre látszik: jópofa, vicces mellékszereplők. Nem több és nem kevesebb.
2018. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!