Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » S. H. I. E. L. D rajongókhoz...

S. H. I. E. L. D rajongókhoz irok most. Ward vagy Lincoln partiak vagytok? Ja es Deke ossze fog jonni Daisyvel? Nem tudtok hireket hogy fog befejeződni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, nem igazán tudom, milyen párti vagyok XD Ward és Lincoln karakterét is szerettem, mindegyikükben volt valami, ami miatt a kedveltem őket.

Hogy Deke összejön-e Daisyvel, azt nem tudom, bár látok rá esélyt. (Mondjuk azért nekem kicsit fura lenne :D) Igazából örülnék is neki, meg nem is. Nagyon bírom Deket, jelenleg a sorozatbam ő az abszolút favoritom. Tény, hogy közte és Daisy között megvan a szikra, de nem tudom, hogy a hátrelévő pár részben fel tudnak-e köztük építeni egy olyan mélységű kapcsolatot, ami mondjuk pl. Daisy és Lincoln között volt.

A befejezésről nem olvastam semmit, de gondolom nem is nagyon akarják elárulni, hogy meglepetés legyen.

2018. márc. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lincoln :) szerintem nem fogják összehozni őket, én úgy tudom ez az utolsó évad, meg úgy vettem észre hogy ez a sorozat nem igazán foglalkozik a romantikával.
2018. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Absolutely Lincoln!!!Warddal par reszig voltak egyutt,Lincolnnal pedig majdnem 1 evadot.Es a Frameworkban latszott hogy Lincolnt akarta.Szerintem is fura lenne ha osszehoznak oket ilyen keves idon belul(ha ez az utolso evad).Puszika
2018. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát inkább Lincoln párti vagyok ❤️ Végig bőgtem a halálát, de az az igazság, hogy én Wardot sem utálom😅 Szegénynek úgy elhúzták a halálát, hogy már ezért is sajnáltam amikor meghalt. (ha értitek mire gondolok)

Deket nagyoon szeretem, de szerintem nem fognak összejönni. Ha belegondolunk ő mégiscsak Fitzsimmons unokája. Ha ettől eltekintünk, Daisy szerintem akkor se menne bele😅 de ez az én véleményem

2020. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy Lincoln.
2020. aug. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!