Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki a kedvenc karakteret...

Nektek ki a kedvenc karakteretek a Trónok Harcából? Van aki még nagyon szereti Daeneryst? Szerintetek ő kivel illett jobban össze Khal Drogóval vagy Daario Naharissal? Van olyan karakter akit szívesen visszahoznátok? Esetleg akit holtan látnátok?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Kedvenc karakter: Bronn :D

Daario Naharis

Visszahozni: Oberyn Martellt!

Holtan látni: Gregor Clegane

2018. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Kedvenc karakterem Daenerys, Arya és Jaime.

Szerintem egyikükkel sem illett össze.

Akit visszahoznék az Oberyn, Ygritte és Jojen.

Akit holtan látnék az Euron és a hegy. Mondanám Cerseit is, mivel utálom, de nagyon feldobja a sorozatot. :D

2018. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Kedvenceim: Tyrion, Jaime, Bronn és a Véreb


Drogót jobban bírtam, nem volt műmájer papucs.


Petyr karaktere olyan befejezetlenek tűnt, szívesebben láttam volna jobban kibontakozni.


Akiket holtan lánték azok: Daenerys, Samwell Tarly, Bran

2018. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem nézem ezt a sorozatot mert förtelmesen rossz, viszont a színésznőt szeretem mert nagyon szép + a filmekben amiket láttam tőle jó alakítást nyújtott.
2018. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

Kedvencem: Tyrion

A legjobb színésznőnek Cersei-t játszó színészt jelölném, nagyon hiteles az alakítása, az utolsó részben komolyan elhitette az emberrel hogy segít az élőholtak ellen.


Visszahozni: szívem szerint egyiket sem hoznám vissza szerintem nem jó ez a sorozatnak.


Holtan látni: Sansa, Kisujj halálával teljesen felesleges karakterré vált. Rajta kívül pedig talán Theon-t törölném ki

2018. márc. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Tyrion, Arya és Kisujj
2018. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

1.Van.Tyrion.(Mármint nem a sorozat által ledegradált)

2.Biztos van,én nem bírom

3.Semelyikkel.

4.Van. Ned Stark

5.Van. Daenerys

2018. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

Kedvenc: Jaime


Kivel illett össze: Nem tudom, szerintem olyan nagyon egyikkel sem. Dany túl individualista/karrierista karakter, nem igazán passzol hozzá a szerelmi szál.


Kit hoznék vissza: Catelyn-t, mivel egész életében utálta Jont, így kíváncsi lennék a reakciójára most, hogy tudjuk az igazat.


Kit látnék holtan: Jorah-t. Teljesen totálisan funkciótlan a karaktere, kb addig volt értelme az ő létének, míg Dany "fel nem nőtt", mikor száműzték még az is érdekes volt, azóta viszont látványosan nem tudnak vele mit kezdeni. Egy önfeláldozó halál viszont szép lezárása lenne az ő történetének.

2018. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Kedvenceim: Tyrion, Arya és a Véreb.

Daeneryst is szeretem, bár Meereen-ben elég unalmas volt a története.

Nem illett össze egyikkel sem.

A legtöbb karakter nem hiányzik, akiket szerettem azok Ned és Oberyn, valamint Olenna Tyrell és Margaery.

Meghalhatna, mert utálom: Cersei, a Hegy, Cersei talpnyaló Segítője (nem tudom a nevét).

Meghalhatna, mert teljesen fölösleges karakter: Jorah, Theon, Missandei, Samwell, Gilly, Szürke Féreg.

2018. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

Kedvenceim: Bronn, Davos, Arya, Oberyn

Akivel összehoznám Daeneryst: Ramsey, Ramsey kutyái, a hegy

Visszahoznám: Ygritte, Oberyn, Drogó, Kisujj, Ned, Rob, Margaery, olena

Holtan látnám: Daenerys, Jon, Sansa, Tyrion, Jorah, Missandei, Gilly

2018. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!