Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálja sok ember a Star...

Miért utálja sok ember a Star Wars: Lázadók sorozatot?

Figyelt kérdés
Nem csak az átlagos tévénézők, de még a keményvonalas rajongók körében sem örvend osztatlan sikernek, sőt megkockáztatom hogy a rajongóknak sem kedveli legalább a fele. Ez miért van? Én semmi kivetnivalót nem találok benne, szórakoztató, izgalmas, esetenként vicces is. Meg tudná valaki indokolni hogy miért nem tetszik? (A "nem tetszik mert gagyi" nem indok.)

2017. nov. 17. 14:40
1 2 3
 1/30 LeonScottKennedy ***** válasza:
42%
Mert egy fos szar. Ezt nem tudom szebben megfogalmazni. Az első évadot még végigszenvedtem, azóta nem nézem, csak hallok róla ezt-azt, és bizony örülök, hogy nem folytattam. Ha neked tetszik az a hányadék valószínűleg nem sok közöd van a star warshoz.
2017. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Elhiheted nekem hogy több közöm van a Star Warshoz mint neked vagy akár az emberek többségének. Úgy meg pláne nem túl hiteles a véleményed hogy az első évadnál abbahagytad, megsúgom nem keveset fejlődött sem animáció, sem karakterek, sem pedig történetvezetés szempontjából. De oké, akkor megnyugodtam hogy ezt is divatból utálják, mint a magyarok többsége mindent. Akkor nem velem van a baj hogy nekem tetszik. :D
2017. nov. 17. 15:41
 3/30 LeonScottKennedy ***** válasza:
61%
Én ugyan nem divatból utálom. Láttam párszor a filmeket, láttam a clone wars sorozatot, játszottam kotor 1-2-vel, végignyomtam nem egyszer a Jedi Knight szériát, olvastam a Darth Bane trilógiát, a Darth Raven és a Darth Plagueis regényeket egyaránt, és mindezek fényében mondom, hogy szerintem a rebels egy szemét, ami nem egy téren ellent mond és viccet csinál a sw univerzumból, akár csak a Disney másik szennye, a force awakens, ezt pedig felháborítónak tartom. Na és te hogyan is állsz a sw univerzummal?
2017. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hogy hogy állok? AZ összes filmet láttam számtalan alkalommal, a Clone Warsot is végignéztem kétszer is, játékok terén változatos a skála, a Republic Commandotól az Old Republicon át a Battle of Yavinig meg a Lego Star Warsokig mindennel játszottam, könyvből is számos regényt olvastam, a régi trilógia regényeit, Thrawn-trilógiát, Fejvadászok történeteit, van több képregényem, egy kazal enciklopédiám, szabadidőmben pedig szerkesztem és olvasom a Wookieepédiát. És nekem tetszett mind a Lázadók mind a Force Awakens. Egyéb kérdés? :D
2017. nov. 17. 16:02
 5/30 LeonScottKennedy ***** válasza:
63%
Ó igaz kihagytam a republic commandot, az is megvolt, illetve egy ideig toltam az old republic mmorpg-t, az eternal throne óta nem játszom mert kissé beleuntam, majd visszatérek hozzá ha jön a következő nagy kiegészítő. És hogy lehet, hogy pont a wookiepedia szerkesztője nem látja azt a borzalmat, amit a Disney művel? A rebels a clone warshoz képest ronda, a sw törvényeivel teljesen ellent mondó dolgok történnek benne, a force awakens pedig mindennek az alja. Az egy bűncselekmény minden ellen, ami star wars, olyan szinten leszarnak mindent ahogy nem szégyellik. Egyedül a rogue one volt rohadt jó a Disney rémuralma óta, de ahhoz meg tudjuk, hogy nem sok köze volt a Disneynek, szerencsére ott nagy szabadságot kaptak a kreatívok, ez mentette meg.
2017. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Azt aláírom hogy a TCW jobb volt mint a Rebels, és ez az egy dolog amiért borzasztóan haragszom a Disneyre, hogy nem fejezték be azt. Azért konkréten kakiljanak sünt. De a Rebelsszel nekem semmi bajom, számomra szórakoztató. Igaz hogy az eleje elég bárgyú volt, de pont ezért illett volna tovább nézni mint az első évad, a 2. évad utolsó része pl. elég sok TCW epizódot is kenterbe vert. Nekem a Force Awakens-szel sem volt semmi különösebb bajom. Lehetett volna jobb, de nem panaszkodom.
2017. nov. 17. 16:26
 7/30 anonim ***** válasza:
80%
Tudod van ez az ízlés nevű dolog. Még a '70-es években találták fel...
2017. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
37%
Nekem tetszik :) és a TFA is tetszett. Sőt, úgy vélem, a legjobb dolog ami a Lucasfilmmel történhetett, hogy a Disney felvásárolta
2017. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

mert a cw-n is érződött,hogy fiataloknak van szánva,de élvezhető volt felnőtteknek is.

a lázadók már az egészen kicsiket célozza meg,a koncepció alapján kb a 6-8 éveseket.

ennél idősebbeknek már élvezhetetlenül naiv,gyerekes sorozat.

ezért.

2017. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 LeonScottKennedy ***** válasza:
56%

#8:

Gondolom csak trollkodsz.

Mármint hogy ennyire ostoba nem lehet valaki, ugye?

2017. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!