Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúállók végtelen háború?

Szabojoco0505 kérdése:

Bosszúállók végtelen háború?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki fog meghalni ( ha meghal ) az új részben. Szerintem ebben az 1. részben senki talán a 2. részében. De ha mégis akkor Vasember, Amerikakapitány, Thor és Loki is esélyesek de nem hinném hogy bármelyikük is meghalna ( taláb Loki ahogy megmenti Thort de ezt uhye már a Thor 2. részében láthattuk). A Galaxis Őrzői közül is valaki megfog halni. Vízió is elképzelhető mert ugye nálla van az egyik kő ami kell Thanosnak ez igaz Doktor Strangre is. Szerintetek ki fog meghalni? És az Azgardi emberekkel mi lesz, Thanos megtámadja a hajót és csak Loki, Thor, és Hulk tud elszökni?

2018. ápr. 3. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg senki nem latta a filmet es igy nagyon nehez barmit is mondani mert nem tudjuk.

Talalgatni sem lehet mert szintem logikatlan

A vasember es a amcsi kapitany szineszeinek a szerzodes lefog jarni.

Egy angol cikbe olvastam hogy meg fognak halni a fobb karakterek kozul paran de az h ki az titok.

2018. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Meghal Hulk, Natasha, Steve, Barton, Thor, Loki, Pepper, Tony, Strange, Gamora, Starlord, Vízió és Skarlát boszorkány.
2018. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Heimdall,elvileg Loki is (ha csak nem trükközött) aztán Gamora,Star Lord,Drax,Dr Strange,Pókember,Tél katonája,Fekete párduc,Groot,Sólyom,Mantis,Nebula,Hill ügynök,Fury.

Ezek mind meghaltak,az első kettőt Tahnos kicsinálta,Gamorat is a soul stone vagyis lélek kő végett, a többiek meg porrá lettek mert megszerezte az összes végtelen követ és egy csettintéssel elintézte a fél világot.Drámai a vége az tuti.

2018. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!