Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Reynek valóban...

Star Wars: Reynek valóban Snoke az apja? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most olvastam egy oldalon hogy Rey apja Snoke legfőbb vezér volt, és ez megmagyarázná hogy kitől ennyire erős, illetve miért tudta Snoke összekapcsolni Kyloval. Ti mit gondoltok erről?

2018. ápr. 10. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem unjátok még ezeket az őrült és alaptalan teóriákat? Hol olvastad, egy oldalon? Miért nem azon az oldalon kérdezed meg, attól aki írta? Hisz ő állítja, hogy ez így van, biztos bizonyítani is tudja. De gondolom semmi köze az illetőnek a Lucasfilmhez, hogy ilyen infói legyenek.


Miért magyarázná meg az erejét? Luke Dart Vader fia volt, mégsem lett 5 óra alatt jedi, csak mert megérintette annak régi kardját. Nekem is(meg sokaknak) az volt az egyik elképzelésem, hogy Snoke lesz Rey apja, de a legutóbbi résszel ez az elmélet teljesen megdőlt. Biztos nagy befolyással lenne a cselekményre, ha a következő film végén kiderülne, hogy az volt az apja, akit az előző filmben kinyírtak. Ez aztán előremozdítaná a történetet.

2018. ápr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudtam Snope impotens volt.
2018. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez úgy baromság ahogy van.
2018. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Palpatine az apja Rey-nek :D
2020. febr. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!