Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Solo-Egy Star Wars történet...

A Solo-Egy Star Wars történet valóban jön május 25. -én, vagy lehetséges, hogy eltolják decemberre?

Figyelt kérdés
Szerintem sokan felháborodnának. Arról nem is beszélve, hogy nekem a születésnapom. :) Mindenesetre egy trailer már esedékes volna.
2018. jan. 6. 14:21
1 2
 1/15 Captain Logic ***** válasza:
Miért háborodnának fel sokan? Akinek van egy kis esze, megérti, hogy a rendezőváltás, és a többi hasonló eset miatt kicsit késik a film.. De azt mondják amúgy is, hogy elkészül a beígért időpontra.
2018. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1: Az egy dolog, hogy a Zsivány Egyest 2016 áprilisra tervezték, és aztán mégis december lett. De ezt '16 év elején már rég tudtuk. Viszont négy és fél hónappal a tervezett premier előtt bejelenteni kissé botrányosabb lenne.
2018. jan. 6. 14:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne botrányos? Később jön ki a film. És akkor mi van?
2018. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én azt hittem minden év decemberében jön 1,úgyhogy nekem inkább meglepő volt,hogy már májusban itt van.
2018. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért bárhogy is nézzük: Akik rá vagytok készülve, hogy már májusban datál a film, nehogymár azt mondjátok, hogy a legminimálisabb belső indulat nélkül fogadnátok, ha kijelentenék, hogy mégis majd csak decemberben jön! :) :O
2018. jan. 6. 23:43
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nem lepődnék meg, sőt engem az lepne meg igazán ha kész lesz májusra. Sőt, ha onnan nézzük, abból a szempontból jobban is járnánk, hogy most még nagyon új az Utolsó Jedik, kicsit egymásba csúszna a két film, viszont rengeteget kéne várni 2019 végéig, amikor jön az IX. rész, konkrétan bő másfél évet. Így meg tartanák magukat az 1 éves időközökhöz. Mindettől függetlenül örülök neki ha elkészül májusra, nekem június első hetében van a születésnapom szóval én valószínűleg akkor fogom megnézni, remélhetőleg addigra barátnőt is találok hozzá (azaz hogy már találtam csak még nem barátnő). :D
2018. jan. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6: Szerintem jöjjön csak májusban! Addig kell ütni a vasat, amíg forró. :O :)
2018. jan. 7. 08:09
 8/15 anonim ***** válasza:
#5 nem mindenkinek áll az élete csak annyiból, hogy mikor jön ki az új Star Wars film. :)
2018. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8: Nekem sem. De azért az átlagpolgár mégicsacsak szereti megnézni a kedvenc vágyott filmjét a becélzott időpontban. (A Bruce Willis-es Bosszúvágy elhalasztásának sem örültem,) Mindazonáltal aki semmmilxen mértékben nem SW-rajongó, az nem olvas be efféle kérdésekhez. :) :O
2018. jan. 7. 15:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem lennék meglepődve, ha eltolnák. Csak egy hónappal jön az Infinity War után és a Disney-nek ez több 10 millió dollárba is fájhat. Nekik jobban megérné átteni decemberre.
2018. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!