Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mire alapozzák az emberek azt...

Mire alapozzák az emberek azt hogy Rey és Kylo Ren össze fognak jönni?

Figyelt kérdés

Ez mostanság a legnépszerűbb Star Warsos teória holtversenyben a Snoke = Darth Plagueis teóriával. Tegnap is olvastam hogy valaki készpénznek veszi hogy a 9. részben a két karakter összejön, mert annyi utalás van rá. Na de hol vannak ezek az utalások?


Ma újra megnéztem a filmet direkt erre koncentrálva, és éppen az ellenkezője tűnt fel nekem: nagyon is nagy a feszültség kettejük között, az elején gyűlölik egymást, aztán a film közepén összefognak kényszerből, majd Snoke és az őrök kipurcanása után megint elmérgesedik a viszonyuk és nem is áll helyre többet. Mindketten elárulják a másikat ennek tetejében: Kylo azzal, hogy odacsalja a hajóra Snokehoz (igaz hogy ezután jóváteszi ezt azzal hogy elfűrészeli az öreget és összeállnak harcolni a vörös gárda ellen), Rey meg miután Kylo megmentette őt a biztos haláltól Snoke kiiktatásával, elutasítja a kérését hogy álljon mellé, szétszedik a kardot, majd a káoszt amit Holdo kamikaze akciója okoz kihasználva Rey olajra lép. Az utolsó erőkapocs során konkrétan rávágja a Falcon ajtaját Renre.


De Ren dettó ugyanez: Luke-kal közli hogy meg fogja ölni Reyt (amit meg is értek miután a csaj szembe köpte), vagy pl. megparancsolja hogy lőjék szét a Falcont amin pedig tuti tudja hogy Rey is ott van. (Szegény porgok!)


Ezek alapján nekem nem úgy tűnik hogy annyira vonzódnának egymáshoz, szerintem inkább végezni fog egyik a másikkal. Egyedül azt a jelenetet lehetne belemagyarázni, mikor mondják egymásnak hogy nincsenek egyedül meg Kylo Reynek hogy számára nem senki, de ez meg szerintem tiszta színjáték, hogy álljon az egyik a másik mellé, aztán mikor egyik sem enged, nem erőltetik tovább, hanem megy a durca.


Ami nekem sokkal esélyesebb, hogy Rey Poeval jöjjön össze, sokatmondó volt az a szemezés kettejük között a végén, Reynek komoly tűz volt ott a szemében. :D


Valaki meg tudja mondani mi az alapja ezek után a "Reylo" teóriáknak? :D



2018. ápr. 17. 18:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%

miért jönne össze bárkivel is?

a jedik cölibátusban élnek többnyire,sőt még a sithek közt is alig van olyan aki igény tartana partnerre.


azt viszont kizártnak tartom hogy poeval jönne össze,mert amilyen mély gyűlölet övezi már azt a karaktert a béna viccek miatt,belőle inkább vissza fognak venni.

kb ő lett a főgonosz a filmben nem pedig a sithek.

2018. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%

De Poeval eddig kb. 1 szót váltott az eddigi két rész alatt. Nagyon meglepne ha összejönnének. Illetve ha mégis akkor pedig a 9.film javarészt az ő ismerkedésükről szólna, ami tönkretenné a filmet.


Rennel azért elég jól megértették egymást azoknál a jeleneteknél. És még meg nem jelenik az új film, addig nem tudhatjuk mi volt színjáték és mi az ami már nem.


Amúgy ha Rose meghalna a 9.ben akkor Finn is megint játékban lenne. :D


Az a baj mind3 pasival az eddigiek alapján összejöhet.

2018. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem miss puncikát nem hozzák össze egy férfival sem, túl tiszta és tökéletes ő ahhoz, hogy férfira legyen szüksége. Ez a Poe teória meg még nagyobb baromság, mint az említettek, egy pillantásból ennyit levonni. Rennel legalább megvan a kémia köztük, csak úgy szikrázik a szexuális feszültség, ha ők ketten együtt vannak a képernyőn.


(Én mondjuk remélem, hogy nem jönnek össze, azt akarom, hogy Kylo erőszakolja meg, majd ölje meg Reyt, lehetőleg még a film első öt percében).

2018. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
80%

"Poe teória meg még nagyobb baromság, mint az említettek, egy pillantásból ennyit levonni. Rennel legalább megvan a kémia köztük"

Tessék!

Pedig ő sem kimondottan támogatja, de a lényeg megvan: Már eltelt két rész a 3-ból, és csak a végén találkoztak. Oké, hogy neked tetszik az ötlet, de képzeld azt, hogy filmrendező vagy.

Nekem pl. Poe egy sima mellékszereplő, kedvelem, nincs vele semmi baj, de nem jutott eszembe összeboronálni a főszereplőlánnyal.


Hogy mire alapozom? Arra, hogy megnéztem a 7. részt, és arra gondoltam, hogy: Nahát a főgonosz, és a főszereplőlány pont egyidősek, emberek, fehérek, fiú-lány... Tudom ezt már leírtam, de bocsi, akkor is így van. Szerinted ez véletlen?


Utálják egymást? Kylo Ren egyértelműen kivételezik a lánnyal, ez nem kérdés. 100X leírták előttem, ezt mire alapozzák, csak az nem veszi észre, aki nem akrja. Rey pedig az első alkalommal nekimegy Luke-nak, és rohan megváltani Kylo-t ahogy egy kicsi jót is vél felfedezni benne. De amúgy rohadtul utálják egymást...


Én sem vagyok 100%-ig biztos, hogy összejönnek, de elég sok minden utal erre. Azért is kételkedem benne, mert annyira egyértelműnek tűnik, hogy az is gyanús.

Persze engem is elbizonytalanít a 8. rész vége, ahogyan Rey rácsapja a Falcon ajtaját Kylo-ra, ezzel véget vetve az összes "Reylo teóriának" de kb. ez az egyetlen komoly ellenérvem.


Nem azt mondom, hogy esküvőjelenet lesz a vége, de aki szerint itt nincs semmi kémia, azzal is baj van. A két véglet között (megölik egymást- közös gyerekük lesz)szerintem rengeteg átmenet van, én igyekszem nyitott maradni.


Még van egy komoly érvem: Szerinted Han Solo gyerekét 3 rész alatt kinyírják? Mert egy gonosz szemétláda lett, és kész ennyi?! Ezt nekem nehezen venné be a gyomrom!

Attól még lehet ez a vége, de nehéz lesz elfogadtatni a közönséggel.

2018. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
63%

Az eselyeik szerintem:


Poe: 15% ♥

Finn: 35% ♥♥

Ren: 50% ♥♥♥

2018. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Azért belemagyarázni azt, hogy azért fognak összejönni mert egyidősek meg fehér a bőrük, hát az enyhén szólva is kevés. Ebből még semmi nem következik, ennyi erővel Rey Hux tábornokkal is összejöhetne, Poe meg Phasmával (már ha amaz még él). De amúgy még csak nem is egyidősek, Rey vagy 8-10 évvel fiatalabb mint Kylo, a lány még 20-21 év körüli, Kylo meg már van kb. 28-30.


Kylo kivételezik vele? Igen. Mert megpróbálja maga mellé állítani, hiszen erőérzékeny, és inkább legyen a szövetségese mint az ellensége, hiszen komoly akadályt jelentene ha ellene fordulna. Rey pont ugyanezért megy rögtön megmenteni Kylot, hátha meg tudja őt menteni, hiszen ha sikerülne megnyerni akkor az Ellenállás esélyei is javulnának, főleg Snoke halálával.


Igen, a tróntermes eseményekig valóban kicsit közelebb kerülnek egymáshoz, de miután az utolsó őr is eltávozik az élők sorából, onnantól ennek vége, Kylo nem hajlandó leállítani a támadást, Rey meg cserébe nem áll át hozzá, széttépik a kardot, aztán Holdo szétkapja a hajót, Rey meg ezt kihasználva lelép, úgy hogy az utána következő jelenetben, mikor Hux bemegy a trónterembe szörnyülködni a hullák tömegén, látjuk hogy Kylo eszméletlenül fekszik a földön, akár még halott is lehetne. Ha Rey annyira a szívén viselte volna a sorsát, akkor magával viszi, vagy segítséget hív, de minimum nem hagyja ott egyedül mint egy darab követ a tetemek és a lángoló trónterem közepén, egy darabokra szakadó hajón. De nem, simán letojta magasról és elszelelt Csubiékkal. Kylo meg később cserébe Rey nyakába varrja Snoke kinyírását, majd kinevezi magát Supreme Leadernek és nekimegy az ellenállók maradékának is, lelövési parancsot ad a Sólyomra (amin Rey is utazik) és Lukenak is kifejti hogy végezni fog a lánnyal. Ezekről a jelenetekről mindenki jótékonyan elfeledkezik.


Szerintem annyi volt, hogy mindkettő megpróbált jó arc lenni a másikkal, hátha át tudja állítani a másikat, egyik se nyert, így hagyták a francba a dolgot.


Még csak azt sem lehet mondani hogy Kylo Rey miatt ölte meg Snokeot, sokkal inkább maga miatt.

-Az öreg úgy bánt vele mint egy ronggyal, mindenféle gyáva, gyenge, meghasonlott lelkű kisgyereknek elhordta aki kudarcot vallott, ő meg bemutatta neki a középső ujját.

-Szerintem azzal is tisztában volt hogy Snoke őt is készült kinyírni, Rey és Luke halála után ő lett volna soron, és ez tény, megerősített infó, hogy Snoke elégedetlen volt Rennel és ki akarta iktatni, csak szüksége volt rá Rey és Skywalker eltakarításában. Hát rácseszett.

-Kylo Ren így az egyedüli ura lett az Első Rendnek, amivel megint jól járt, eltűnt a zsarnok mestere, helyette kapott egy hadsereget ami úgy táncol ezután ahogy ő fütyül, Hux behódolt neki, mindenki happy. Szerintem sokkal inkább maga miatt nyírta ki Snokeot, Rey csak segítség volt az öreg figyelmét elterelni, meg az őrök ellen.


Erről mit gondoltok? Mert szerintem inkább így állunk.

2018. ápr. 18. 22:37
 7/36 A kérdező kommentje:

Még valami: Poe azért nem mellékszereplő, megkockáztatom a játékideje simán van annyi mint Reynek. Ráadásul az első pillantásban látszott hogy szimpatikusak egymásnak, és főleg egy oldalon állnak. Most ezzel nem azt akarom mondani hogy szerintem tuti összejönnek meg ennek örülnék, mert nem, csak nekem ez jön le a filmből.


Azt meg senki sem mondta hogy Kylonak meg kell halnia, ahogy írtad is, a házasság meg a halál közt vannak még utak. Pl. szövetségesek még lehetnek, békét köthetnek, de az nem jelenti azt hogy össze is jönnek.

2018. ápr. 18. 22:44
 8/36 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az utolsó részben már nem fognak belekezdeni egy szerelmi szálba, ezért is tartom kizártnak ezt a Poe-s dolgot. Finn-nel és Kylo-val már alapoztak valamit, de az előbbit ki is húzhatjuk, nem csak Rose miatt, hanem mert beszédes, hogy így elszeparálták őket egymástól az utóbbi epizódban. Marad Kylo, az utolsó hím, akivel tényleg érezni némi kémiát kettejük közt már a kezdetektől. És nem csak az Erőérzékenysége miatt kivételezik Rey-jel Kylo. Csak neki vette le a maszkját, pedig akkor még szó sem volt az Erőről. Vagy a Starkilleren szerintem simán megölhette volna, de nem akarta bántani, tanítani akarta. Pedig ésszerűbb lett volna megölni, ha már egyszer rivális lehet belőle. Abban egyetértek, hogy most úgy néz ki vége köztük, na de az előző részben is ez volt a helyzet, miután megölte Kylo Han-t, Rey-nek csak pár óra kellett, hogy rohanjon hozzá. Biztos meglesz a következő epizódban is az indoka.
2018. ápr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. A Starkilleren azért már Reyben már bőven felébredt az Erő, Kylo meg éppen testileg és lelkileg is elég csapzott volt. Snoke le is tolja érte, hogy Han Solo megölése mennyire visszavetette. Idézem: "És mi lett belőle? Teljesen elgyötörte a lelkedet, nem vagy már önmagad! Legyőzött egy lány aki még sohasem harcolt fénykarddal! Elbuktál!" - Ott szerintem ha akarta sem tudta volna megölni, még az egyszerű rohamosztagos Finn is egész sokáig tartotta magát ellene, ez szerintem eleget elmond arról mennyire volt "csúcsformában".
2018. ápr. 18. 23:18
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, Finn-nel csak játszott, még hátat is fordított neki párbaj közben, annyira nem vette komolyan. Aztán kapott egy vágást, 5 másodperccel később Finn ment is a levesbe majdnem. Rey-jel sem vette komolyabban, amíg nem hozza szóba a tanítást, az Erőt, addig Rey nagyon amatőr módon forgatta a kardját, Kylo még félholtan is levághatta volna bármikor vagy letaszíthatta volna a szakadékba. Aztán hopp, elhangzott az Erő szó, és akkor lett Rey-ből jedimester.
2018. ápr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!