Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A narutobol honnan tudja...

A narutobol honnan tudja bárki is, hogy ki hány küldetést csinált?

Figyelt kérdés

Úgy értem nekem minden információra szükségem lenne amit csak lehet tudni, jutsuk-tól kezdve a személyekről, annak technikáiról stb... az országok a falvak meg amit csak lehet tudni, szóval ha valaki tud ilyen oldalakat, bár már nagyon sokat kutattam az kérlek linkeljen. Szóval, hogy egyes oldalaknál ott van, hogy ennyi küldetést csinált meg születésnap és magasság meg hasonlók, ezek mind kitalációk vagy van valami valóság alapjuk?

kézjelek elemek alapszabályok jutsuk tiltott technikák ki milyen elemű falvak chakra

ezekről mind tudni szeretnék mindent, vagy esetleg nincs olyan könyv ami ezeket leírja? És nem a történetet meséli el hanem mint pl egy tankönyv?



2018. ápr. 25. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress rá a Narutopedia oldalra, ott mindent megtalálsz, csak angolul.
2018. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!