Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én nem szeretem a Mirai...

Csak én nem szeretem a Mirai Nikkit?

Figyelt kérdés

Annyira idegesítő az a Yuno vagy ki a f**om azzal a sok Yukki-zással meg hogy a csaj tettre készebb meg minden áhh az egész idegesítő.

Bocsánat ha rosszul írtam a neveket de kb 3 résznél nem tudtam tovább nézni...

Köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 2. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Erről szól az anime, a beszari srácba szerelmes a megszállott yandere lány, aki bármire képes érte. Van akinek bejön, van akinek nem. Ha neked nem, akkor nem kell erőltetni, nem tetszhet minden a világon :D

Én sem bírtam, viszont mondták, hogy van benne néhány jelenet és csavar, amik miatt nagyon üt majd később. Utólag azt mondom, hogy egyszer megérte megnézni, viszont még egyszer biztos, hogy nem fogom soha.

2018. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
100%
Nekem ez volt az első olyan anime, amit ajánlottak, hogy nézzem meg, de csalódás volt. Eléggé kiszámítható volt a sztori, de ez önmagában nem lenne baj, ha nem lenne mellé gyerekes, unalmas és ahogy említetetted; idegesítő a főszereplő. Az megmaradt, amikor Yuno fehérneműben odaállt Yuki elé, ő meg nem mert odanézni, kb. sikítva fordult el. Végignéztem, de egyszer bőven sok volt.
2018. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég szar volt a sztori, de összességében nem volt rossz élmény nézni.
2018. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen te vagy az egyetlen.
2018. máj. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!