Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lattad az Oroszlánkirály című...

Lattad az Oroszlánkirály című rajzfilmet? Ha igen van olyan akinek nem tetszik, és ha van miért? Én szeretem.

Figyelt kérdés

2017. nov. 10. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Aki gyerekként látta, annak mind emlékezetes. Na én 30+ évesen láttam először nemrég... Röviden: ez egy gyerekmese gyerekeknek, felnőttként nem lehet komolyan venni. Pár negatívum:


- Mufasa gonosz testvére lesz a király, erre elapadnak a folyók... ?!

- Nem látjuk Simba személyiségfejlődését, egy pillanat alatt történik meg

- Durván rossz a magyar szinkron

2017. nov. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én 6 évesen láttam először nagyon tetszett ami rosszat tudnék most mondani azok hogy: Az előzővel egyetértve a magyar szinkron valami borzalmas kivéve a 2. részben bemutatkozó Zira hangja lett eltalálva nagyon de nagyon.

Nem tudjuk az elősztorit, hogy pl: Zordon miért lett gonosz ( nyílván ennek utána lehet nézni) de jobb lett volna a mese elejére ilyen 5 percre meganimálni az elő sztorit.

2017. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!