Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszualok spoiler?

Bosszualok spoiler?

Figyelt kérdés

Tobb kerdesem is volna

Dr strange miert nem allitotta meg starlordot ha elore latta a dolgokat?

Majdnem lekerult rola a kesztyu akkor meg legyozhettek volna nem?


Hulk miert felt?

Szerintetek mifog torteni azokkal a karakterekel akik meghaltak?

wanda,spiderman,mantis stb?

Hogy tudjak vissza hozni oket?



2018. máj. 8. 18:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja es deadpool wolverine hol vannak ilyenkor? Vajon ok letudtak volna nyomni thanost? Vagy fonix es x prof?
2018. máj. 8. 18:34
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azert nem allitotta meg,mert ez is közre jatszhat majd a győzelmükben es ha meg tette volna akkor nem ugy alakultak volna a dolgok mint ahogy kellene


ha lekerült volna akkor igen,mert abban van Thanos legfőbb ereje


azért is felt mert nem nagyon tudtak egyutt mukodni Bruce Benner rel es nem jott elő


valahogy biztos megoldjak,hogy nagyrészet visszahozzák, amikor Dr Strange megmentette vasembert es oda adta Thanosnak a kovet az is azert volt mert majd igy gyozhetnek

2018. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én csak abban reménykedem hogy nem hozzák vissza a halott karaktereket mert akkor az egész film súllyát vesztené. Így ez a film tökéletes a gonosz győzött (nagyon ritka amerikai filmeknél az ilyesmi).


Amúgy érdekesség az egészben hogy az eredeti bosszúálló tagokból nem halt meg senki

2018. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elmeletileg visszalehet hozni oket az ehyik kovel...
2018. máj. 9. 04:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, az idő kővével. Szerintem az lenne a leglogikusabb, hogyha visszahoznák az elporladt karakttereket, de akik meg amúgy is halottak voltak (az asgardiak, Loki, Gamora) azokat hagynák.
2018. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De akkor hogy fognak gyozni? Mivel Dr. Es scarlet is meghalt az egyik legerosebbek akik felvehetek volna a harcot...
2018. máj. 9. 17:17
 7/11 anonim ***** válasza:

Dr. Strange előre látta a dolgokat, ezért hagyta, hogy minden úgy történjen, ahogy.


Ha rákeresel, a negyedik filmről rengeteg képen láthatod az első Bosszúállók stábát, az akkori szerelésükben.


Szerintem Strange tervének kulcsfigurája Tony, hiszen nem engedhette, hogy ő meghaljon.


Én szerintem időutazás lesz benne, de tetszene, ha a képregényekből átveszik Nebula szerepét.

2018. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy az X-Menek jelen pillanatban nincsenek az MCU világában.

Eredetileg Wanda és Pietro is mutánsok, de szerzői jogok miatt változtatták meg az eredet történetüket.

2018. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Es ha kepregenyt nezzuk?

Akkor az x menek miert nem harcoltak?

X prof jean wolverine letudnak gyozni thanost?

2018. máj. 10. 14:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a képregény érdekel, olvasd el. :D


Végtelen Kövekkel rendelkező Thanos ellen Rozsomák pont annyira lenne hasznos, mint Amerika Kapitány. Xaviert könnyen legyűri az Elme Kővel, Jean-nek pedig csak akkor lenne esélye, ha szabadjára engedi Főnix Erőt.

2018. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!