Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerepelni fog a bosszúállók...

Szerepelni fog a bosszúállók következő részében Loki? (aki nem látta a mostani filmet a kiegészítésben lesz spoiler! )

Figyelt kérdés
Loki már az első 10 percben meghal a bosszúállók végtelen háború című filmben.. tudom, hogy elég gonosz volt de én szerettem..valaki nem tudja véletlenűl, hogy ezt is túléli-e? Vagy most tényleg meghal?

2018. máj. 3. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

szerintem nem lesz mar benne es most elnézést kérek a Loki fanoktól,de mar kicsit kiszamithato meg értelmetlen lenne ha mindig minden jó és szimpi karaktert vissza lehetne hozni az életbe

mert igy mar semmit nem valtana ki az emberbol ha meghalna valaki mert tudnank h úgyis visszajön

ez az en véleményem

2018. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
szerinted, thor tesoja meghal?? akkor mi lesz a thorral.. eselytelen, lattunk mar tole hasonlot,
2018. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy benne lesz.Legalabbis a képregény szerint igen.
2018. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem valószínű. Így is vissza kell fordítani egy csomó halált, úgyhogy azért valamit meg is kell hagyni, különben az egész teljesen súlytalannak és értelmetlennek tűnne. Akik a csettintés előtt haltak meg, azok valószínűleg halottak maradnak.
2018. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%

mi az hogy mi lenne Thorral?

hat a film elejen neghalt Loki es utana Thor megse esett depresszióba hanem ment tovabb..

2018. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes hogy Heimdall halála sokkal megrázóbbnak tűnt, mint Lokié.

Nekem ez nagyon azt sejteti hogy Loki még visszatér.

2018. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
Kétlem, hogy benne lenne. Nem szerepel a következő Bosszúállók cast listáján.
2018. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy benne lesz, mert lesznek flashback részek és azokban szerepelni fog. De azt nem tudom hogy visszajön-e vagy sem. Személy szerint nekem az ő halála fájt a legjobban. Meg Peter Parker-é.
2018. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy visszatér-e még, de nekem az elég furcsa volt hogy ugyebár Loki jégóriás és varázslattal néz ki úgy mint a többi Asgardi, viszont amikor meghalt nem változott vissza...
2018. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Thor nem depresszióba esik, hanem teljesen szétesik. Nekem is csak többszöri nézésre állt össze, de utána alig van ott fejben, nem érdeklik a következmények, és a bosszú meg a fájdalom okozta adrenalin hajtja az egyetlen célja felé az egész filmben, hogy megölje Thanost. Soha nem volt még olyan erős Thor, mint itt, és ez emiatt volt. Konkrétan kimondja, hogy ha nem sikerül és meghal, nem érdekli, mert már nincs kiért/miért élnie.

És Lokiról pedig... Szerintem nem fog visszajönni. És ezt a lehető legnagyobb Loki imádóként mondom, aki csak létezik. Egyszerűen azért, mert az ő karakterének ez volt a csúcspontja. Ahonnan elindultak Thorral, onnan eljutni odáig, hogy feláldozza érte az életét és megmenti, szerintem ez volt Loki karakterfejlődésének a kiteljesedése.

2018. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!