Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead spoiler? 7....

The Walking Dead spoiler? 7. évad kérdések?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek Neganról illetve a 7.évad első részéről? Másik kérdés, hogy Daryl meg fog halni vmikor? Bármikor a sorozatban? Mert Ő a kedvencem és nem szeretném, hogy baja essen.
2018. máj. 12. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha eljutottál a hetedik évadig akkor te is tudod, hogy a fő(bb)szereplők sem halhatatlanok. Itt egy kis nosztalgikus első évados poszter. Ma már csak egy szereplő él közülük.


[link]


A második évadból is csak hárman

[link]


Ilyen szempontból Daryl karaktere pont ugyanúgy esélyes bármelyik félévad- vagy évadzáróban hogy búcsúzzon.

2018. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, mivel a kissrác is megvan :P
2018. máj. 12. 21:21
 3/8 A kérdező kommentje:

De értem a lényeget.

Azoktól kérdezném inkább, akik már végignézték a sorozatot.

Vagy még nincs vége? Hány évada van amúgy és lesz még ha igen mennyi?

2018. máj. 12. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:

mi lenne a véleményem?

negan egy kö-csög hűbérúr.

ettől függetlenül remek főgonosz.

2018. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

illetve most már nem ..

8.évad 10-nél vagyok, Carl meghalt ..

2018. máj. 13. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Most a nyolcadik évadra eléggé megzuhantak a nézettségek, az utolsó három évadhoz képest a nézők fele kiszállt. Ha ez ilyen trendben folytatódik, lehet hogy nem lesz még ugyanennyi évad belőle.


Értem én hogy kell a dráma és nem lehet a Hershel farmon évadokon át vakációzni, de valahogy már kezd a sokadik önismétlésbe átmenni az egész. Én csak darálva nézem az évadok végén, és semmilyen várási faktor nem volt az utolsó évadnál. Mert úgyis mindig minden ugyanarra megy ki: találnak egy jó helyet, jön valami fő gonosz akivel nem tudnak kiegyezni, majd egy kis harcolás után a helyszín lakhatatlanná válik és kezdődik az egész elölről. Ebből a szempontból a 8 évad is teljesítmény, és már simán lehetne kaszálni.

2018. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most a 8.évad 16-nak a végén Maggie Rickék ellen akar menni? Lesz 9.évad? Mert itt még nem zárult le teljesen a történet.
2018. máj. 14. 09:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Lauren Cohen egy új sorozatban játszik (Whiskey Cavalier az ABC-n a következő mideasonben - az 2019 februárja körül van) amit most rendeltek be májusban. Még akár az is benne lehet, hogy Maggie valahogy ki lesz írva elég hamar az új évad során, ha nem tudják a forgatásokat egyeztetni.
2018. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!