Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy tetszett a 13 okom volt 2. évada?

Figyelt kérdés

Úgy összességében lennék kíváncsi a véleményetekre.Vagy bármi, amit nem értetek, vagy szerintetek lehetett volna máshogy.

Illetve szerintetek lesz folytatás?



2018. máj. 23. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszett, egy szinten van nálam az első évaddal, sőt, lehet még jobb is, ettől nem zuhantam össze lelkileg, mint az elsőtől. Voltak benne vicces pillanatok, úgy néztem végig, hogy soha sem unatkoztam közben és nagyon érdekes dolgok derültek ki szerintem Hannah múltjából. Bár tényleg látszott, hogy utólag lett hozzácsapva az 1.évadhoz, így néhány plot hole is van benne, de ettől el tudtam tekinteni. A végkifejlettel nem vagyok 100%-osan kibékülve, szerintem keményebb ítélet járt volna Bryce-nak (+Montyról ne is beszéljünk).

Voltak benne számomra nagyon idegesítő személyek is, mint pl Bryce barátnője, Bryce ügyvéde, Bryce önmaga, Zach anyja, az edző, a suli igazgatója, stb stb

Szerintem (remélem) lesz 3.évad. Bár Hannah már tuti nem fog szerepelni, mert Katherine instagramon elbúcsúzott a sorozattól. De úgy gondolom, elég sok szál elvarratlanul maradt, szóval lehetne még mit kihozni a történetből. :)

2018. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egyetertek veled.

Bryce iteleteben en is nagyon csalodott voltam, ez is okot adhatna egy 3. evadra, hogy megkapja, amit megerdemel Montyval egyutt.

Nekem ebben az evadban sokkkkal szimpatikusabba valt Jessica, Justin es meg jobban megimadtam Alexet es Zachet.

Viszont Clay es Hannah kicsit pedig lejjebb estek a szememben.(igy is imadom meg oket is amugy)

Illetve meg egy utolso dolog.Szerintem Tyler megeroszakolasat vegignezni nagyon brutalis volt, meg aztan a vege is marha izgalmas lett.

2018. máj. 27. 09:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Na meg Bryce terhes baratnoje, kivancsi leszek, abbol mi lesz...

Igen, nagyon orultem, hogy nagy hangsulyt kaptak benne mas szereplok is. Justint, Alexet es Zachet en is nagyon szeretem, es rajottem arra a 2.evad soran hogy Hannaht Zach-el jobban shipelem, mint Clayjel.^^ (kulonben a ket szereplot jatszo szinesz elvileg egyutt van a valo eletben is)

Nekem kulonben a Tyleres jelenet, annyira nem volt durva. vagyis lattam mar ennel rosszabbakat is, Tyler nem igazan all kozel hozzam valamiert szoval nekem pl Hannah ongyilkossaga az elso evad vegen sokkal borzalmasabb volt.

2018. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

En is jobban shipelem Zannaht!!

Viszont azt nem is hallottam, hogy valo eletben is egyutt vannak😮

Rossnak pont most volt egy Bumbles sponsorship az instajan😅

2018. máj. 29. 12:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszett a 2.évad, kb annyira, mint az 1., viszont ez jobban megviselt. Hannah öngyilkossága is durva volt, de amit Tylerrel tettek, arra kicsit sem számítottam. Pont most fejeztem be az utolsó részt, de ez most rendesen megviselt. Amúgy én a könyvet még a sorozat előtt 2x is elolvastam és ha azzal vetem össze, akkor a sorozat eléggé más. Teljesen megváltoztatták Hannah karakterét. Persze a sorozat így is nagyon jó, csak a kettőt külön kell nézni. A 3.évadra viszont nagyon kíváncsi leszek ugyanazok miatt, amit már előttem is említettek a többiek.
2018. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon tanulsagos volt szerintem.
2018. jún. 3. 18:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Lesz 3.evad, ez hivatalos!😍😄
2018. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen lattaaam

Nagyon orulok😍

2018. jún. 7. 20:33
 9/12 anonim válasza:

Sziasztok!! Nem olvastam el a válaszaitok, mivel gondolom spoiler veszély van:)) de ma végeztem az első évaddal. 1 nap alatt.😂

Tudnátok segíteni? Hol tudnám megnézni a 2. évadot? Magyar felirattal? Valaki tudna akár privátban linket küldeni, vagy meghívót olyan oldalra, ahol ez meg található? Nagyon hálás lennék!! Annyira megragadt ez a sorozat, annyira megfogott.. Muszáj, egyszerűen muszáj folytatom!😏

2018. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jol tetted hogy nem olvastal valaszokat!😂

En siman beirtam googlebe hogy 13 reasons why season two episode xy

Es akkor kidobott hasznalhato oldalakat, viszont ezek felirat nelkuliek.

De szerintem tuti van mar magyar feliratos is online, csak probalgass.

2018. jún. 18. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!