Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érthető/ élvezhető a Végtelen...

Érthető/ élvezhető a Végtelen háború, ha ezeket a Marveleket láttam? (lista lent) Ha nincs időm mindet bepótolni ti melyiket javasoljátok?

Figyelt kérdés
Ironman 1, Thor 3, Galaxis őrzői 1-2, Amerika kapitány 1-3, Avengers 1-2. A hét végén nézzük meg a barátommal (tudom 1 hét sok idő, csak a vizsgáim miatt nem tudok minden nap filmezni), a kimaradtakból tudnátok egy listát csinálni fontossági sorrendben? Nagyon köszönöm!

2018. jún. 3. 21:04
 1/4 A kérdező kommentje:
(a Dr. Strange-et mindenképp megnézem előtte)
2018. jún. 3. 21:09
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

ez nem idő kérdése,hanem érdeklődésé.

akit érdekel az látta az összes marvel filmet minimum 2x...még a doktor strange-t és a hangyát is.

a te szempontodból meg ez nem érdeklődés kérdése hanem egy közös program.

ehhez meg nem kell semmilyen előzmény,hanem beülsz a kedvelt személlyel,esztek pattogatott kukoricát,élvezitek az együtt töltött időt,aztán nézed a látványos csihi puhit.

a moziból kifelé jövet el is felejted az egészet és csak az együtt töltött időre emlékszel majd,hogy milyen kellemes hangulatban telt el és milyen jót dugtatok utána:)

szóval nem kell nagyon túlgondolni.

2018. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még a Black Panther, Homecoming és a Thor 2 kötődnek valamennyire szorosabban az IW-hoz. De ha ennyit láttál, akkor már teljesen érthető és élvezhető lesz.
2018. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Black Panther szerintem kihagyható, ha láttad a trailert, az bőven elég. A pókembert nêzd meg, a hangya nem fontos, bár az is elég jó.
2018. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!