Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik látták a solo egy star...

Akik látták a solo egy star wars történetet! Szerintetek mi lesz (spoiler! ) az alábbi karakterrel?

Figyelt kérdés

Darh Maul vagy most már simán Maul. Szerintetek fog még szerepelni star wars filmekben?

A másik kérésem: Vajon Maul sejtette, hogy Qi'ra ölte meg a főnökét hogy feljebb tudjon törni?


2018. jún. 13. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez setup egy Obi-Wan filmhez, ahol Obi-Wan megöli majd Mault, most már tényleg.

Igen, valószínűleg sejtette, hiszen vele van az Erő vagy mi a szösz.

2018. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tyűűűha, én olvastam a könyveket, de ez úgy totál nem rémlik... bár azokban ez Quira csaj sincsen benne :D
2018. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Tuti lesz erről is egy film. Meg arról, hogy csubabba szülei hogy találják meg a szőrös wookie lyukat.
2018. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Obi-Wan megölte Mault a Star Wars - Lázadók c. animációs sorozat egyik epizódjában. Tehát ha lesz Obi-Wan-film (egyelőre úgy néz ki, hogy lesz), akkor valószínűleg nem Obi-Wan és Maul utolsó találkozásáról fog szólni. Ha lesz majd a Solónak folytatása, akkor abban valószínűleg Maul is benne lesz. Egyelőre úgy néz ki, hogy nem folytatják a Solót (nem úgy teljesít/teljesített a mozipénztáraknál, ahogy azt elvárták, hanem rosszabbul), de még folytathatják...
2018. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!