Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fogatlan (Toothless) tud...

Fogatlan (Toothless) tud jeget köpni?

Figyelt kérdés
Valamiért úgy rémlik, hogy az Így neveld a sárkányodat 2-ben, még amikor feliratosan néztem, volt arról szó, hogy Fogatlan jeget is tud köpni, csak még fiatal. Most néztem újra magyarul, de nem volt benne ilyen rész. Van még valaki, aki emlékszik ilyesmire? Vagy csak álmodtam.. xd

2018. jún. 15. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Sárkányszív 2.-ben volt. Valószínűleg azzal kevered. Abban szerepel az, hogy a sárkányoknak van egy tűz és egy jég tüdejük és az idősebb sárkányok tudnak jegeset lehelni is. A végén a jó sárkány aztán így öli meg a rosszat, hogy megfagyasztja az égben és az lezuhanva darabokra törik a földön.
2018. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én azért még kitartok, hátha más is emlékszik erre. :)
2018. jún. 15. 23:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Bár azt hiszem igazad lehet.
2018. jún. 15. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogatlan plazmát lő nem jeget.Jeget az a gonosz alfa az Így neveld a sárkányodat 2. ben.A sárkányszív 2 az nem tudom mi de ha a válaszolónak igaza van akkor szerintem összekeverted.
2020. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!