Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik volt a...

Szerintetek melyik volt a tronok harca legjobb, es legroszabb evadja? :D

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb évad az első.

A legrosszabb a hetedik.

2018. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval!

Mondjuk nekem az első két évad egy szinten van. Harmadik kicsit emelte a brutalitást, negyedikben vannak a legmeghökkentőbb és odacsapós részek, ötödik borzasztóan gyenge, hatodik elment kategória, viszont a hetedikre ért oda a sorozat, hogy minden érdeklődésem elveszítsem iránta. Igazi hollywoodi semmilyen biztonsági játék, kiszámítható és unalmassá vált. Nyilván megnézem az utolsó évadot, de annyira nem érdekel.

2018. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elso miert mi a bajod a 7dik evaddal? Amugy meg 2dik valaszolo egyetertek.. 3-4 volt szamomra a legjobb..
2018. jún. 19. 14:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a bajom vele, hogy rossz a forgatókönyv és tele van már logikátlansággal. (Egyébként már a 6. és 5. évad is, de a 7. übereli.)
2018. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van benne valami..
2018. jún. 19. 16:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 4. évad tetszett a legjobban. Ebben volt Joffrey halála, Oberyn jelenetei, Tyrion tárgyalása és szökése, Arya és a Véreb kalandjai, Brienne és a Véreb harca a lányért, a Fal ostroma, Sansa szökése Királyvárból és jellemfejlődése (igaz, ezzel nem kezdtek sokat később). Szerintem ez volt az az évad, ahol sikerült megtalálni az egyensúlyt az első évadok karakterközpontú drámája és a későbbi évadok látvány- és akcióorgiája között.


Legrosszabbat nem tudnék egyértelműen megnevezni. Az 5., 6. és 7. évadnak mind megvolt a maga gyengesége és mélypontja:

5.: a Homokkígyók nagyjából összes megnyilvánulása, Stannis sorsa

6.: "halhatatlan" Arya Braavos utcáin és egyéb bosszantó logikátlanságok (pl. Rickon nem fut cikkcakkban, Sansa nem mondja el Jonnak, hogy a Völgy Lovagjai az oldalukon harcolnak stb.)

7.: az általános kapkodás a történetben, a Falon túli küldetés, Baelish halála


Ennek ellenére ezekben az évadokban is voltak jól sikerült részek, ami miatt nem mondanám egyikre se, hogy a legrosszabb évad.

2018. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igy van utolso :)
2018. jún. 19. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:

nálam kb így vannak sorrendben legjobbtól legrosszabbig:


4. (azért a legjobb, mert könyvhű, ebben vannak a legjobb fordulatok, és ezek közül egy csomót sokkal katartikusabban jelenít meg, mint ahogy a könyvekben le van írva.)


3.


2.


1.


6. (a könyv nélküli évadok közül messze ez volt a legjobb, de ez inkább a másik két évad kritikája. A Hodor, a Tower of Joy és a King in the North jelenetek emelik a fényét)


7.


5. (na ez igazi katasztrófa volt, még a teljes érdektelenséget is sikerült teljesen pocsékra csinálni)

2018. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ertem,sztm is!
2018. jún. 24. 00:49
 10/10 anonim válasza:
0%
7.legjobb 5.legszarabb
2018. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!