Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Nektek is van olyan, hogy egész nap egy adott filmre gondoltok? Beleképzelitek magatokat a helyükbe? Tudtok nekem Romione fanfict ajánlani?

Nagy Harry Potter rajongó vagyok és a kedvenceim Ron és Hermione egyszerűen annyira aranyosak,a gesztusaik stb.Romione fanfic?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Harry Potter, fanfiction

2018. jún. 27. 16:54  Privát üzenet  

A válaszok
Megan964 nevű felhasználó válasza:

Szia!

Igen, létezhet ilyen, ha másképp nem, alkalmanként. Én így vagyok a Supernatural sorozattal. :)

Ha Romione-t keresek a Merengő fanfic oldalt próbáltad már?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. jún. 29. 20:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen ott már olvastam.

# 2/3Időpont 2018. jún. 30. 21:25 Privát üzenet
Igen en is imadom a hpt es amikor elmerulok a gondolataimban mindig a hpn jar az agyam de en mivel a konyveket preferalom inkabb abba szoktam magam belekepzelni, nem a filmbe bar vegulis ugyanaz mert hp hp

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. júl. 17. 00:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Yotube-on hol tudom megnézni hogy melyik videót filmet fel tudom tölteni és nem lessz letiltva az egész világon?
Egy olyan dokumentumfilmet keresek amiben 2050 körül vagyunk, azthiszem csak egyetlen ember él és egy számítógépes rendszerrel vizsgálja azt, hogy hogyan jutottunk ide. Az egész...
Tudtok mondani olyan filmeket, ahol egyetlen (jellemzően gonosz) személy mozgatja a szálakat az egész film eseményeit illetően?
Csak szerintem lett durván lespoilerezve az egész Jurassic World: Bukott birodalom?
Melyik az a film amiben egy lany szabadul a bortonbol egy kezdodik az egesz hogy a bortonben a baratnojerol ir, mikor kimegy férjhez megy a barátnője de megváltozott stb. Mi lehet ennek a címe?
Melyik az a vígjáték amelyik 3 barátról szól egy néger egy törpe meg egy normális srácról és végig bugyutaságokat beszélnek meg az egész film nagyon vicces valami utca is van a film címében is!?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!