Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van rá esély, hogy a Darth...

Van rá esély, hogy a Darth Bane trilógiából film készüljön?

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó lenne, de egyelőre még arra se sok esély van hogy bármi régi köztársaságos dologból film lesz.
2018. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel teljesen megváltoztatták Bane kánonbeli történetét, ezért nem, esélytelen sajnos. Bane-ből készülhet film, akár trilógia is, de nem a könyv alapján fog elkészülni.
2018. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

jelenleg szerintem nincs.

ahogy én észrevettem a dizni egyetlen célja,hogy fityiszt mutasson lucasnak meg a rajongóknak és a porba tiporja az sw-t,nem titkolva,hogy ez már a 6-12 éves korosztályé nem azoké akik ezen nőttek fel.

ennek meg viszont ellentmond,hogy a zsivány 1est meg a solot azért ki tudták hozni közepesre.

de egy korhatáros sw filmre eleve gyávák.

a korhatár azt jelenti,hogy a nézők legalább 60% kiesik.

2018. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

#3


Pont a Solo lett közepes? Az eddigi leggyengébb Disney Wars film.


Azt meg miért felejti el mindenki, hogy a Star Wars (ahogy anno Lucas eredetileg is elképzelte és ezt is mindig elmondta) eredetileg pont a 6-12 éves korosztálynak készült?


Az eredeti trilógiát valóban jó filmek alkotják, de a Star Wars először a Knights of the Old Republic során kapta meg azt a mélységet, amit a rajongók tulajdonítanak neki.

2018. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs
2018. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!