Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Scream Queens-ben csak engem...

Coffeewithoutsugar kérdése:

Scream Queens-ben csak engem zavar, hogy bármikor mikor esély van rá, hogy levegyék a maszkot nem veszik le?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy pl. mikor Munsch dékán elbánik a Vörös ördögökkel,akkor miért nem veszi le róluk a maszkot vagy Chanelék.

2018. jún. 29. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem jobban zavar, hogy képtelenek egy horrorsorzatban leölni a szereplőket sorban és mindig csak a lényegtelen mellékkarakterek halnak meg.

De ahm...mondjuk nem éppen észlények.

2018. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A sorozat inkább rágógumi-horror (sőt szinte paródia) mint egy komoly mű, így a cselekményei is ennyire felszínesek, egyszerűek, gondolkodni sem kell rajtuk. Ha elkezdenél bármiben is logikát keresni, az megölné az élményt. Hiszen ennyi erővel az összes horrorfilm 5 perc alatt véget érhetne azzal hogy az áldozat egyszerűen kifut a házból ahová a gyilkos bement, nem pedig az emeletre, padlásra, pincébe vagy szobáról-szobáról szaladgálna mire végre megölik.
2018. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!