Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyi esély van rá, hogy a...

Mennyi esély van rá, hogy a Trónok harca 8. évada tényleg a kiszivárgott forgatókönyv szerint fog lezajlani?

Figyelt kérdés
Port.hu-n fent van az állítólagos forgatókönyv. Elvileg a 7. évad is kiszivárgott, és aztán be is következett....

2018. júl. 14. 14:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Mivel totál logikátlan baromság az egész, ahogyan olvastam, így 99%, hogy az tényleg a valódi forgatókönyv, pont úgy, mint a 7. évad esetében.
2018. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom nem néztem utána (nem akarom elcseszni magamnak).


De multkor Emilia Clark egy interjúban kiakadt forgatások után hogy "így fognak rá emlékezni" . Szóval ha abban a bizonyos forgatókönyvben szerepel valami ezzel kapcsolatban akkor valószínűleg valódi

2018. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
Semmi. Még kész sem volt a forgatókönyv, amikor kiszivárgott :D
2018. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

2-es! Igen szerepel, majd meglátod, sőt az összes eddigi esemény, ami a sorozatban történt egyezik azzal, ami a kiszivárgott forgatókönyv visz tovább, sőt a casting is egyezik, soroljam még?

Lehet lesz pár módosítás, pár dialógust felcserélnek, pár szereplő másképp végzi, de 90%-ban szerintem az lesz, ami kiszivárgott.

2018. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

"2-es! Igen szerepel, majd meglátod, sőt az összes eddigi esemény, ami a sorozatban történt egyezik azzal, ami a kiszivárgott forgatókönyv visz tovább"


Mert magától nem tud senk sem kreálni egy kamut, ami továbbviszi az eddig történteket? -.-"

2018. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

"valaki a szájába vesz valamit, ami Daeneryshez tartozik, aztán meghal, így ez az utolsó íz, amit érez"


Ezt mondta Clarke egyébként, ilyesmi pedig nem volt a kiszivárgottban.

2018. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

5-ös! Olvastad a "kamut"? Akkor tudod, hogy ez lesz egyszerűen túlságosan is összevág mindennel, ami eddig történt, filmes szempontból is logikusan követi az eddig hét évadot, minimális új helyszín, minimális új karakter, és mindezt megerősíti a casting is, hidd el, ez lesz az, a korábbi leakek is jók voltak, sőt ez a nyolcadik évad forgatókönyv már akkor felkerült a netre, mikor még a hetedik évadot vetítették. A hetedik évad utolsó epizódja tavaly augusztus 27-én került adásba a nyolcadik évad szivárgott forgatókönyve meg már augusztus közepén olvasható volt.

Majd jusson eszedbe, mikor jövő tavasszal viszont látod 90%-ban ezt a "kamut".

2018. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Vagy igen vagy nem. Jobb válasz nem lehet erre a kérdésre.

A 7. évadról is több "forgatókönyv" került fel az internetre, az egyik bejött.

2018. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

"Majd jusson eszedbe, mikor jövő tavasszal viszont látod 90%-ban ezt a "kamut"."


El van mentve direkt, hogy összehasonlíthassam :)

2018. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Amúgy az remélem megvan, hogy kétfajta szivárgás volt.
2018. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!