Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi tszóltok a Clone Wars...

Mi tszóltok a Clone Wars folytatásához? Mit reméltek tőle?

Figyelt kérdés

2018. júl. 20. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:

kicsit kifejthetnéd mert nem értem.

bebukott a béna lázadók és visszatérnek a clone warshoz talán?

mert ez elég jó hír lenne.

kivéve akkor ha abból is 6 éveseknek szóló sorozatot csinálnak és akkor újabb dizni rajongók elleni nemi erőszaknak lehetünk a tanúi.

2018. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


Hogy a Rebels sorsa mi lesz, azt nem tudom, de a Clone Warst folytatják!

2018. júl. 20. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt a f---szságot, hogy a Lázadók bebukott, nem tudom honnan veszitek.

A Lázadókkal nem lesz már semmi, van neki eleje, közepe és vége, le van rendesen zárva.


A Clone Warsból pedig 12 új részt fogunk kapni, valószínűleg jövőre

2018. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Örülök :)

Persze biztos hogy nem úgy fogják lezárni, mint ahogy alapból tervezték volna (lásd pl Maul szála már eleve le lett volna zárva, de így nem lehet hogy a Rebelsben is szerepel), mindenesetre örülök hogy végre normálisan is befejezik.

Az viszont eléggé irritál, hogy most mindenki a Disney isteníti holott csak helyrehozzák amit amúgy ők maguk basztak el

2018. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

én még nem hallottam és nem olvastam olyat az életben,hogy valaha is emberi lény istenített volna egy diznis star wars alkotást.

a legjobb ami elmondható,hogy a zsivány egyes nem lett rossz,de az se olyan mint az alap 6 rész,hogy ötvenedik nézésre sem unalmas.

mert ami volt eddig,hogy jött a lázadók és mindenki csak nézett,hogy ez kisgyereknek készült.

aztán jött a 7. rész,ami kb egy tökön rúgással egyenértékű kellemetlen meglepetés.

a zsivány felcsillantotta a reményt.

a 8 pedig minden reménytől megfosztott,mert az még egy elvakultat sem tud meggyőzni arról,hogy nem egy fércmű.

szegény solo meg olyan mint szürke szamár a ködben.

szóval a helyrehozástól a dizni még fényévekre van.

2018. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

"én még nem hallottam és nem olvastam olyat az életben,hogy valaha is emberi lény istenített volna egy diznis star wars alkotást."


Érdekes, én meg elég sokat :D


Valami csak jó a TLJ-ben is, hogy ennyien veszik meg a DVD-t/BluRay-t ;)


Konkrétan 7 hét alatt fogyott el belőle annyi, mint a Zsivány Egyesből.


És itt még csak azt sem lehet mondani, hogy "mindenki megveszi mert SW" (mint a filmek esetén, ugye ott gyakran elhangzik, hogy mindenki megnézi, mert SW)

DVD-t vagy BD-t akkor vesz valaki, ha tetszett neki (egyébkét simán le tudja tölteni bárki ingyen), úgyhogy kijelenthető, hogy elég szép számmal tetszik a népnek az, amit a Disney csinál a SW-szal.


Megértem, ha neked nem, de a falnak tudok menni ettől a ledegradáló és egyben képmutató hozzáállástól, hogy ilyen szinten ledegradálod azokat, akik elégedettek a Disney égisze alatt készülő SW filmekkel. Meg persze a saját véleményedet kivetíted a világra, mintha mindenki utálná a Disneyt... Holott minden jel az ellenkezőjét mutatja.


Egyébként a swsaga.hu-n találsz jó pár értelmes "emberi lényt", akik zseniálisnak és a valaha volt legjobb SW filmnek tartják a TLJ-t. Hazánk legnagyobb SW rajongói közösségéről van szó egyébként, megjegyzem :)

2018. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

A legtöbben a fanok közül utálják a Disneyt, ezt lehetetlen letagadni.

Jól mutatja ezt az, hogy ezen a fórumon összesen KÉT darab ember van aki védi a TLJ-t, te vagy az egyik, meg van egy 75%-os (azt hiszem).

Másik kérdésnél elég hosszasan vitáztunk hogy akkor most jó-e a TLJ

Ott is ketten voltatok akik szerettétek, mindenki más utálta.

Igen, ismerem a swsaga-t és naaaagyon túlzás azt mondani hogy mindenki szerette onnan. (BTW rendszeresen nézem az oldalt). Sőt :)



Egy másik (nem magyar) oldal szavazása alapján meg a Rouge One lett a "legjobb" sw film (a disney éra alatt), a TLJ az utolsó lett szegény (szerintem is alulértékelt) solo után, 3000 szavazat alapján.

A kritikusok 90%-a a Rouge One-t tartja a legjobb SW filmnek a disney érából

Igen, lehet nem pontos a felmérés de nagyjából rendben van :)


Meg bármilyen oldalra felmész, mindenhol szidják a VIII-at, egyszerűen túl sokan vannak ahhoz hogy hangos kisebbségnek tudd őket hívni.



De amúgy igen, nyilván túloz az 5-ös válaszoló is, mint ahogy statisztikailag lehetetlen hogy senki ne istenítse a Disneyt, főleg ha a szemünk előtt történik :)



De tökmindegy, ennek semmi köze a fenti kérdéshez

2018. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így van, ne offoljuk szét a kérdést. Nem egészen értem, az 5-ösnek mire volt jó ezt ideírni. Legalább a kérdésre válaszolt volna.


Ahhoz hogy bármit kijelentsünk, hogy most a többség utálja vagy szereti a TLJ-t, nincsen elegendő és kellően reprezentatív információnk. De egy biztos: a negatív tömeg mindig hangosabb.


Egy jó példa erre a magyar választások. Bárhova felnézel interneten, az emberek 90%-a szidja a kormányt, 49% mégis rájuk szavazott (a nem szavazókat meg egyáltalán nem érdekli valószínűleg ki kormányoz, így felesleges őket az ellenzékiekhez számolni, ahogy sokan teszik azt...)


Az internet sosem lesz reprezentatív.

2018. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem is értem, hogy jött ide a TLJ, de ha már felhoztad, én pl imádtam. Számomra a top 3 SW film egyike eddig. És nem a Disney érából, az összesből.

Szóval ízlések és pofonok.


Meg amúgy azt vettem észre hogy aki szereti az egyszerűen élvezi, és kész, nem megy fórumokra, hogy megerősítést keressen másoktól hogy ugye milyen szar? Szóval az semmit nem jelent hogy nelyik fórumon mennyken védik. Az eladásokat kell nézni, azok mutatják meg hogy mennyieknek tetszik.

2018. júl. 21. 23:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy, mert irritál az animációja.
2018. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!