Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars-ban Rey és Ben...

A Star Wars-ban Rey és Ben (Kylo) csak szerintem testvérek?

Figyelt kérdés

SPOILER!


A 8. részben ugye van az a rész amikor Ben megmondja Rey-nek hogy kik voltak a szülei. Akkor szerintem csak valami okból hazudott. Nem lehet hogy mindketten Solo és Leia gyerekei? Rey-ben lehet csak azért olyan nagy az erő mert szimplán a Skywalkerek leszármazottja?



2018. júl. 5. 23:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

1) Rey maga mondja, hogy kik voltak a szülei. Kylo csak megerősíti.

2) Azt viszonylag kitaláltuk volna, ha Han és Leia két gyereket csinált volna. Csak felmerült volna legalább egyszer.

3) Rey karakterének az egyik alapköve az, hogy a semmiből jött. Szóval igen rossz ötlet volna ezt megváltoztatni.


Most a Disney full bocsánatkérő módban van, úgyhogy lehet utólag megváltoztatják, hogy kielégítsék a hisztiző tömegeket. De a VII. és VIII. részekből elég egyértelmű, hogy amit Rey mondott a VIII. részben, az a valóság.

2018. júl. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Sokan sokféleképp próbálnak logikát verni a filmbe, mivel az íróknak nem sikerült.
2018. júl. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Skywalker Ben, Rey Solo


Amúgy Leia csak tudná, ha szült volna még egy gyereket.

2018. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Csak szerinted testvérek.

Semmi sem utal arra, hogy azok lennének. Anakinról sem feltételezte senki sem egy pillanatig sem, hogy Windu vagy Yoda gyereke lett volna, holott igencsak átjárta őt is az erő.

2018. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%
Én örülnék neki, a sok "Reylo" teóriásnak mekkora pofon lenne már. :D
2018. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg totál rossz ötlet. Hant, vagy Leiát tüntetné fel rossz színben. Oké, tudom, hogy a való életben újraházasodnak a szülők, és a szappanoperákban előkerülnek eltitkolt gyerekek, de szerintem a Star Wars univerzumban már épp elég volt az efféle hülyeségekből.

Csak azért bedobni egy ilyen ostobaságot, hogy elszomorodjanak a Reylo shipperek?! Ne már!


Az hogy Rey-ben nagy az erő, nem jelenti azt, hogy nincs szüksége valamiféle tréningre, szóval a származása nem jelentene magyarázatot a képességeire.

2018. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem testvérek. Szerintem ez túl egyszerű megoldás lenne.
2018. júl. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem érdekel hogy kik a szülei, én csak arra akarok magyarázatot, hogy miért ilyen erős. Nem az erőre gondolok, az benne lehet valakiben már a születésétől fogva (mint Anakinban), de a gyakorlottságára lehetne némi választ adni. Az Ébredő Erőben úgy tűnt, mintha rájönne az erő használatára, mintha valahol már látta volna, tudta volna az egészet. Szerintem lesz még kiegészítve a múltja valamivel, de nem a szülő témával. Egyébként elég sokan nehezen dolgozzák fel, hogy ez egy hosszan felépülő történet, és nem kapnak választ egy csomó kérdésre 1-1 epizódban.
2018. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Hát remélem hogy a 9. rész lezárja ezt.


Arra pedig hogy csak tudta volna hogy van még egy gyereke. Mondta hogy nincs?

Lehet hogy csak elbújtatták mert megakarták védeni.

2018. aug. 7. 00:28
 10/22 anonim ***** válasza:
Kitől?
2018. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!