Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem "kicsit" egy...

Csak szerintem "kicsit" egy koppintás az éj király a trónok harcában?

Figyelt kérdés
Nos én azt vettem észre hogy az éj király képességei meg "szokásai" stratégiája tökre olyan mint Arthas é a WoW ból vagy a Warcraftból vagy a Warcraft könyekből. pl:. az örök fagy földén él , élőholt hadserege van , felépitése az "alap zombik" a létra legalján és fölöttük meg a jég zombik mint Arthas nál alul a Ghoulnak nak nevezett "alap zombik" fölöttük meg a "DeathKnight"k vagyis a halál lovagok. nameg a fagy sárkány. Csak szerintem egy nagy koppintás az éj király és a mások?

2018. júl. 27. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan nem ismerem túlzottan a Warcraft világát, de Wikipédia szerint Arthas először a Warcraft: Of Blood and Honor című könyvben tűnt fel 2001 januárjában. Ekkor már nem hogy a Trónok harca, de már a Kardok vihara is megjelent közel fél éve. Hacsak Martin bácsi nem volt időutazó, akkor sehogy nem egyeztethető össze az elméleted.
2018. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

igen jobbára szerinted


már a mitológiákban is a halál-élőhalott szörnyek a télhez kapcsolódnak


mert mi van télen? Hideg és sötét a növények elpusztulnak aki nem védi magát megfelelően megfagy aki megfagy nem rohad el olyan mintha még élne, élőhalott


a wow is csak a mitológiákból merített ahogy majd' minden fantasy univerzum


egy "kicsit" tájékozatlan vagy

2018. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Trónok harca 1996-ban jelent meg. És Martint az Aos Sí ihlette a Mások megalkotásakor.


A könyvekben nem szerepel Nightking, csak Night's kinng, aki a Más feleségével uralkodott északon. A sorozat készítői lehet a Mások megjelenítését a Warcraftől vették, mert a könyvekben eléggé máshogy néznek ki, pl. szépek és megvan a saját nyelvük, amit beszélnek.


[link]

2018. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Direkt a sorozatok kategóriába irtam , mert könyvben eléggé mások a mások :D . De a sorozatban máshogy van és a sorozatban lévők meg Arthas copy-nak tűntek nekem , nameg az "alap" zombik hasonlitanak szerintem a Northrendi ekre (meg a traileresekre) legalábbis szerintem.
2018. júl. 27. 19:32
 5/6 A kérdező kommentje:
A 2# tól kérdezem: miért is vagyok tájékozatlan? Egy szót sem szoltam arról hogy nem a Skandináv mitológiákból jött volna a LichKing ötlete is. Csak azt hogy szerintem a sorozatos éj király és a mások Arthas és az élőhalottjaira hasonlítanak.
2018. júl. 27. 19:35
 6/6 A kérdező kommentje:
1# Én a Sorozatról irtam , nem a könyvről, ott mások a mások :D
2018. júl. 27. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!