Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek olyan animékat, amik...

Ismertek olyan animékat, amik a testépítésről szólnak? Sajnos már több sportanimét végigszenvedtem, de ilyennel még nem találkoztam. Ha meg is említik a testépítőket, akkoris nagy darab, buta vagy erőszakos alakoknak vannak feltüntetve. Sajnos.

Figyelt kérdés
2018. aug. 2. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak mangát.
2018. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őszintén ha belegondolsz a testépítés egy animében unalmas lenne, kb az egész anime csak Montázsokból állna mivel mást nagyon nem lehet abba csinálni talán még azt hogy vagy 5-6 szögből bemutatják ugyanazt az 1 súlyzó felemelő mozdulatot.
2018. aug. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2


Egy minisorozat 5-7 perces epizódokkal elférne belőle, ahol pár gyakorlat bemutatása mellett elmagyarázzák, milyen izomcsoportokat dolgoztat meg, esetleg a végén étrend tanácsokat is ad.


Mangában, mint említettem, konkrétan testépítésről csak azt ismerek a "Danberu Nan Kiro Moteru?" például ezt csinálja egy pár oldalnyi történettel átvezetve, és hát kb. 16-17 oldal egy-egy fejezet és oldalanként sem túl sok panel.


Animében ezt próbálta csinálni calisthenics-el az "Anitore" cínű sorozat. Plusz talán még az "Issho ni Training", bár az sokkal inkább koncentrál a fan service-re, mint magára az edzésre.

2018. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!